Turnieje indywidualne
Turniej Mikołajkowy dla dzieci 05.06.2010

W radosnej atmosferze roześmianych dzieci rozegrany został turniej w kręgle. Dzieci zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe. Rozgrywki były bardzo wyrównane, często o zajętym miejscu decydowały pojedyncze punkty, przez co bardzo emocjonujące.
Oto jak przedstawia się końcowy wynik:

 

Kategoria do 8 lat

Miejsce Imię i nazwisko Punkty
1 Igor Stacherczak 243
2 Zuzia Wierzbicka 163
3 Kornelia Krawczyk 133
4 Mateusz Szymczyk 131
5 Iwo Kata 114

 

Kategoria 9-10 lat

Miejsce Imię i nazwisko Punkty
1 Julek Kalina
155
2 Łukasz Staśkiewicz
154
3 Michał Ujma
146
4 Zuzia Kata
133

 

Kategoria powyżej 10 lat

Miejsce Imię i nazwisko Punkty
1 Piotr Sobkiewicz
158
2 Michał Żyła
137
3 Ewelina Kwiatkowska
133
4 Karina Korta
122
5 Ola Czakiert
116
6 Krystian Fedorowicz 99
7 Patrycja Korta 98
8 Paulina Haponik 83
 
Żywiec Cup 20.06.2010

Wyniki:

LP

IMIĘ I NAZWISKO

HDCP

ŚREDNIA

SUMA

GRY

ELIMINACJE

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

WOJTALCZYK MAREK

 

201,67

 

6

192

179

230

206

187

216

1210

2

JOŃCZYK DOMINIK

 

167,83

 

6

168

156

210

159

123

191

1007

3

JEDYNAK ARTUR

 

167,50

 

6

175

171

170

206

138

145

1005

4

BANASIAK ANDRZEJ

 

161,67

 

6

148

156

158

170

180

158

970

5

PRZERADA RAFAŁ

 

159,33

 

6

170

144

136

180

161

165

956

6

PROKHODA ANTON

 

155,83

 

6

165

148

172

179

136

135

935

7

TAJBER KRZYSZTOF

 

155,50

 

6

117

159

165

167

168

157

933

8

ZGAJEWSKI MAREK

 

142,33

 

6

125

136

159

118

168

148

854

9

LITWINIENKO IWAN

 

137,67

 

6

140

159

119

138

139

131

826

10

JAROŃ MARIUSZ

 

134,00

 

6

154

144

139

127

116

124

804

11

WOŹNIAK PIOTR

 

133,17

 

6

126

138

118

149

134

134

799

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

HDCP

ŚREDNIA

SUMA

GRY

ELIMINACJE


1

2

3

4

5

6

SUMA

1

WOJTALCZYK MAREK


201,67


6

192

179

230

206

187

216

1210

2

JOŃCZYK DOMINIK

 

167,83

 

6

168

156

210

159

123

191

1007

3

JEDYNAK ARTUR

 

167,50

 

6

175

171

170

206

138

145

1005

4

BANASIAK ANDRZEJ

 

161,67

 

6

148

156

158

170

180

158

970

5

PRZERADA RAFAŁ

 

159,33

 

6

170

144

136

180

161

165

956

6

PROKHODA ANTON

 

155,83

 

6

165

148

172

179

136

135

935

7

TAJBER KRZYSZTOF

 

155,50

 

6

117

159

165

167

168

157

933

8

ZGAJEWSKI MAREK

 

142,33

 

6

125

136

159

118

168

148

854

9

LITWINIENKO IWAN

 

137,67

 

6

140

159

119

138

139

131

826

10

JAROŃ MARIUSZ

 

134,00

 

6

154

144

139

127

116

124

804

11

WOŹNIAK PIOTR

 

133,17

 

6

126

138

118

149

134

134

799

LP

IMIĘ I NAZWISKO

HDCP

ŚREDNIA

SUMA

GRY

ELIMINACJE

 

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

WOJTALCZYK MAREK

 

201,67

 

6

192

179

230

206

187

216

1210

2

JOŃCZYK DOMINIK

 

167,83

 

6

168

156

210

159

123

191

1007

3

JEDYNAK ARTUR

 

167,50

 

6

175

171

170

206

138

145

1005

4

BANASIAK ANDRZEJ

 

161,67

 

6

148

156

158

170

180

158

970

5

PRZERADA RAFAŁ

 

159,33

 

6

170

144

136

180

161

165

956

6

PROKHODA ANTON

 

155,83

 

6

165

148

172

179

136

135

935

7

TAJBER KRZYSZTOF

 

155,50

 

6

117

159

165

167

168

157

933

8

ZGAJEWSKI MAREK

 

142,33

 

6

125

136

159

118

168

148

854

9

LITWINIENKO IWAN

 

137,67

 

6

140

159

119

138

139

131

826

10

JAROŃ MARIUSZ

 

134,00

 

6

154

144

139

127

116

124

804

11

WOŹNIAK PIOTR

 

133,17

 

6

126

138

118

149

134

134

799

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

HDCP

ŚREDNIA

SUMA

GRY

ELIMINACJE

 

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

WOJTALCZYK MAREK

 

201,67

 

6

192

179

230

206

187

216

1210

2

JOŃCZYK DOMINIK

 

167,83

 

6

168

156

210

159

123

191

1007

3

JEDYNAK ARTUR

 

167,50

 

6

175

171

170

206

138

145

1005

4

BANASIAK ANDRZEJ

 

161,67

 

6

148

156

158

170

180

158

970

5

PRZERADA RAFAŁ

 

159,33

 

6

170

144

136

180

161

165

956

6

PROKHODA ANTON

 

155,83

 

6

165

148

172

179

136

135

935

7

TAJBER KRZYSZTOF

 

155,50

 

6

117

159

165

167

168

157

933

8

ZGAJEWSKI MAREK

 

142,33

 

6

125

136

159

118

168

148

854

9

LITWINIENKO IWAN

 

137,67

 

6

140

159

119

138

139

131

826

10

JAROŃ MARIUSZ

 

134,00

 

6

154

144

139

127

116

124

804

11

WOŹNIAK PIOTR

 

133,17

 

6

126

138

118

149

134

134

799

 
Coca Cola Cup 07.03.2010

Wyniki:

LP

IMIĘ I NAZWISKO

HDCP

ŚREDNIA

SUMA

GRY

ELIMINACJE

ROBIN ROUND

FINAŁY

1

2

3

4

1

2

3

1

2

3

1

TAJBER KRZYSZTOF

30

199,14

1394,00

7

182

181

202

188

216

198

227

201

192

188

2

ZGAJEWSKI MAREK

30

196,57

1376,00

7

152

168

207

223

160

237

229

231

148

169

3

BANASIAK ANDRZEJ

28

183,71

1286,00

7

230

170

195

154

160

176

201

195

177

208

4

SIDYK ARKADIUSZ

30

188,71

1321,00

7

175

186

210

170

225

180

175

198

156

175

5

HOLIŃSKI TOMASZ

30

180,50

722,00

4

176

161

195

190

 

 

 

 

 

 

6

MARKOWSKI ADRIAN

30

179,25

717,00

4

167

175

174

201

 

 

 

 

 

 

7

SUCHOJAD TOMASZ

30

176,50

706,00

4

184

184

162

176

 

 

 

 

 

 

8

PARDELA WOJCIECH

30

176,25

705,00

4

184

186

163

172

 

 

 

 

 

 

9

WACHOWSKI DAWID

14

171,75

687,00

4

192

156

153

186

 

 

 

 

 

 

10

BEDNAREK ARKADIUSZ

30

169,75

679,00

4

179

164

155

181

 

 

 

 

 

 

11

WOJTALCZYK MAREK

17

168,25

673,00

4

170

166

174

163

 

 

 

 

 

 

12

JAROŃ MARIUSZ

30

167

668,00

4

150

178

180

160

 

 

 

 

 

 

13

JOŃCZYK DOMINIK

13

164,25

657,00

4

189

132

185

151

 

 

 

 

 

 

14

ROZNER DARIUSZ

30

163,75

655,00

4

188

173

145

149

 

 

 

 

 

 

15

ROZPONDEK MARCIN

30

162,75

651,00

4

170

181

141

159

 

 

 

 

 

 

16

KULIK DAMIAN

30

162,25

649,00

4

150

158

190

151

 

 

 

 

 

 

17

KONONOWICZ PAWEŁ

30

159,50

638,00

4

146

169

144

179

 

 

 

 

 

 

18

FERTACZ PIOTR

30

151,50

606,00

4

153

140

163

150

 

 

 

 

 

 

19

DĄBROWSKI ŁUKASZ

30

149,75

599,00

4

155

142

159

143

 

 

 

 

 

 

 


Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]