Klasyfikacja indywidualna 2019/2020

.

 

Amatorska Liga Bowlingowa - klasyfikacja indywidualna

#
IMIĘ I NAZWISKO
DRUŻYNA
HDCP
ŚREDNIA
SUMA
GRY
1
JAGUSIAK DARIUSZ
STRAŻACY
11
177.21
4962
28
2
WOLIK DANIEL
ZAPIEXY
12
175.64
4918
28
3
CZAJKA KAMIL
MAKAK TEAM
14
171.46
4115
24
4
PAGWET SZYMON
ZAPIEXY
16
170.38
4089
24
5
BANASIAK ANDRZEJ
VOO BOO DOO
17
164.33
3944
24
6
SZMIDLA PAWEŁ
JUST STRIKE
19
163.5
4578
28
7
STACHERCZAK KONRAD
VOO BOO DOO
20
161.63
3879
24
8
JAGUSIAK WIESŁAW
STRAŻACY
20
160.18
4485
28
9
DAWISKIBA DAMIAN
MINIONKI
20
159.64
4470
28
10
FRYMUS JACEK
STRAŻACY
21
158.75
3810
24
11
MUSIAŁ ADAM
JUTRZENKA
21
158.29
3799
24
12
WRONA PIOTR
MINIONKI
21
157.8
3156
20
13
GWIŹDZIŃSKI RADEK
PINOMENALNI
22
157.75
4417
28
14
BRONISZEWSKI PIOTR
MINIONKI
21
157.7
3154
20
15
STACHERCZAK IGOR
VOO BOO DOO
17
152.42
1829
12
16
SŁABIKOWSKI PIOTR
PINOMENALNI
25
150.92
3622
24
17
CIURA PIOTR
POGODNA 19
26
149.21
4178
28
18
GŁĄB RAFAŁ
YANUSZE BOWLINGU
26
148.8
2976
20
19
KORZENIEC MARCIN
YANUSZE BOWLINGU
26
148.71
4164
28
20
WIORA ROBERT
BAD BOYS
26
147.79
4138
28
21
MATUSEK KAMIL
ZAPIEXY
28
145.64
4078
28
22
KOZŁOWSKI RAFAŁ
JUST STRIKE
29
144.15
2883
20
23
MAŁYSKO ARTUR
FRETKI
28
142.79
3427
24
24
CISZEK PIOTR
JUST STRIKE
30
142.06
2273
16
25
CICHOŃ ADRIAN
MINIONKI
30
141.94
2271
16
26
KŁODA MARCIN
FRETKI
31
138.25
3871
28
27
SZCZYPIÓR MAREK
JUTRZENKA
31
136.86
3832
28
28
NOCUŃ MATEUSZ
BAD BOYS
33
135.45
2709
20
29
KAŁA JAROSŁAW
JUTRZENKA
33
135.29
3788
28
30
SKALIK KAROLINA
MAKAK TEAM
33
134.64
3770
28
31
KIDAWA TOMASZ
POGODNA 19
33
134.21
3221
24
32
RAK PAWEŁ
PINOMENALNI
31
132.27
1984
15
33
GĘSIARZ ANITA
FRETKI
35
131.42
1577
12
34
GAWEŁ MAGDA
MAKAK TEAM
35
130.93
3666
28
35
BODZIACHOWSKI ŁUKASZ
FRETKI
35
129.75
2595
20
36
KARNA PAWEŁ
BAD BOYS
36
129.4
2588
20
37
BRONISZEWSKI JACEK
BAD BOYS
26
128.43
899
7
38
DARGIEL SEBASTIAN
YANUSZE BOWLINGU
31
127.75
1533
12
39
OCIEPA WITOLD
POGODNA 19
37
127.71
3576
28
40
BLUKACZ NORBERT
YANUSZE BOWLINGU
36
127.1
2542
20
41
WYWIAŁ JANUSZ
PINOMENALNI
36
124.56
1993
16
42
SIEKIERA IWONA
JUST STRIKE
39
122.44
1959
16

 

Poczekalnia (rozegranych mniej niż 30% gier)

 

#
IMIĘ I NAZWISKO
DRUŻYNA
HDCP
ŚREDNIA
SUMA
GRY
1
PAWEŁ MIĘSOWSKI
POGODNA 19
10
147
588
4
2
DĄBROWSKI ROMAN
JUST STRIKE
26
118
472
4
3
GÓRKA ALEKSANDRA
BAD BOYS
26
94
376
4
4
PIASZCZYK TOBIASZ
BAD BOYS
26
86.25
345
4



Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 170
2 ZAPIEXY 160
3 MINIONKI 128
4 VOO BOO DOO 126
5 MAKAK TEAM 122
6 JUTRZENKA 117
7 YANUSZE BOWLINGU 107
8 PINOMENALNI 98
9 JUST STRIKE 95
10 POGODNA 19 91

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. JAGUSIAK 177.21
2 D. WOLIK 175.64
3 K. CZAJKA 171.46
4 S. PAGWET 170.38
5 A. BANASIAK 164.33
6 P. SZMIDLA 163.5
7 K. STACHERCZAK 161.63
8 W. JAGUSIAK 160.18
9 D. DAWISKIBA 159.64
10 J. FRYMUS 158.75

[zobacz więcej]

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2019-11-18 FRETKI : BAD BOYS
2019-11-18 POGODNA 19 : ZAPIEXY
2019-11-18 PINOMENALNI : MAKAK TEAM
2019-11-19 VOO BOO DOO : JUST STRIKE
2019-11-19 MINIONKI : YANUSZE BOWLINGU
2019-11-19 JUTRZENKA : STRAŻACY

[zobacz więcej]