Wolik ponownie najlepszy w TOP 10

Po raz drugi z rzędu Daniel Wolik triumfował w klasyfikacji TOP 10. Zapiexy w trzeciej kolejce pokonały Bigos z Fretki a ich lider ze średnią 186,25 został uznany za najskuteczniejszego zawodnika kolejki. Daniel jedynie w ostatniej odgrywce pozwolił sobie na lekkie rozluźnienie i wtedy zagrał poniżej swojego poziomu.

Danielowi gratulujemy triumfu i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę Schott – dwóch wejściówek na Stand Up, który odbędzie się 18 listopada w Pub Stacherczak. Zwycięzca TOP 10 będzie mógł zobaczyć i  usłyszeć w akcji Karola Kopca i Cezarego Jurkiewicza , którzy gwarantują udany i pełen humoru wieczór.

W trzeciej serii gier rozegrane zostały tylko cztery spotkania, zatem i pretendentów do wygrania klasyfikacji  TOP 10 było mniej.
Tuż za plecami Wolika ze średnią 184,75 uplasował się Piotr Słabikowski – kapitan PINomenalnych. Jego zespół dość gładko pokonał Jutrzenkę a popularny „Sajny” wykręcił w  drugiej odgrywce 234 punkty. W pozostałych było niewiele słabiej, ale TOP 10 przegrał z Wolikiem o 1,5 pina.

Trzeci w klasyfikacji był Konrad Stacherczak, który został rekordzistą tej kolejki jeśli chodzi o wynik jednej odgrywki. W pierwszym secie pojedynku Voo Boo Doo z Minionkami zdobył 255 pinów i naprawdę niewiele zabrakło do pobicia rekordu kręgielni.

W TOP 10 znalazł się zresztą cały skład Voo Boo Doo. Z piątym wynikiem został sklasyfikowany Igor Stacherczak a z ósmym Andrzej Banasiak.

KLASYFIKACJA TOP 10 trzeciej kolejki


..

 

Ostatnia kolejka

Drużyny Wynik

[zobacz więcej]

Następna kolejka

Data Drużyny
2018-11-19 BIGOS Z FRETKI : MAKAK TEAM
2018-11-19 POGODNA 19 : ZAPIEXY
2018-11-19 VOO BOO DOO : PINOMENALNI
2018-11-20 STRAŻACY : NIEZDECYDOWANI
2018-11-20 MINIONKI : YANUSZE BOWLINGU

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia

[zobacz więcej]