Przebudzenie Wolika – najlepszy w TOP 10 drugiej kolejki ligowej

Po dwóch odgrywkach lider klasyfikacji indywidualnej  minionego sezonu rozgrywkowego nie miał najlepszych odczuć, co do swoich wyników. Zmieniło się to w drugiej kolejce. Daniel zagrał na swoim wysokim poziomie, a jego zespół wyraźnie pokonał Niezdecydowanych.
Daniel w meczu zdobył 780 punktów, co dało średnią 195,00 pina w odgrywce i został wybrany najskuteczniejszym graczem kolejki . Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Bonsai Sushi w Częstochowie – Restauracji Sushi na wodzie mieszczącej się w Częstochowie przy alei Jana Pawła II.

W rozwinięciu newsa  prezentujemy klasyfikacje TOP 10 drugiej kolejki oraz aktualną klasyfikację indywidualną naszej ligi.

.

Ogólnie druga ligowa kolejka przyniosła wyniki na poziomie do jakiego przywykliśmy. Miejsca na podium, tuż za Wolikiem zajęli Damian Dawiskiba i Konrad Stacherczak, którzy  przekroczyli granicę ponad 185 pinów w odgrywce.

Na uwagę zasługuje wynik Marcina Kłody z Bigosów z Fretki, który „wykręcił” średnią ponad 171 pinów i zajął w klasyfikacji drugiej kolejki ligowej 5 miejsce. Lokatę wyżej uplasował się debiutujący w tym sezonie w rozgrywkach Kamil Czajka (Makak Team).


KLASYFIKACJA TOP 10 drugiej serii gier

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - sezon 2018/2019


.

 

Ostatnia kolejka

Drużyny Wynik

[zobacz więcej]

Następna kolejka

Data Drużyny
2018-11-19 BIGOS Z FRETKI : MAKAK TEAM
2018-11-19 POGODNA 19 : ZAPIEXY
2018-11-19 VOO BOO DOO : PINOMENALNI
2018-11-20 STRAŻACY : NIEZDECYDOWANI
2018-11-20 MINIONKI : YANUSZE BOWLINGU

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia

[zobacz więcej]