Klasyfikacja indywidualna 18/19

.

 

Amatorska Liga Bowlingowa - klasyfikacja indywidualna

#
IMIĘ I NAZWISKO
DRUŻYNA
HDCP
ŚREDNIA
SUMA
GRY
1
Wolik Daniel
ZAPIEXY
10
181.13
14490
80
2
Jagusiak Dariusz
STRAŻACY
12
174.13
13930
80
3
Słabikowski Piotr
PINOMENALNI
14
171.95
13068
76
4
Stacherczak Konrad
VOO BOO DOO
16
169.2
13536
80
5
Stacherczak Igor
VOO BOO DOO
16
166.85
13348
80
6
Czajka Kamil
MAKAK TEAM
18
164.86
13189
80
7
Dawiskiba Damian
MINIONKI
18
164.53
12669
77
8
Banasiak Andrzej
VOO BOO DOO
18
162.41
11044
68
9
Wywiał Janusz
PINOMENALNI
20
160.25
8974
56
10
Jagusiak Wiesław
STRAŻACY
21
156.91
12553
80
11
Zgajewski Marek
PINOMENALNI
21
156.14
5621
36
12
Głąb Rafał
YANUSZE BOWLINGU
22
155.56
11200
72
13
Pagwet Szymon
ZAPIEXY
23
154.58
12366
80
14
Musiał Adam
JUTRZENKA
24
153.79
12303
80
15
Chamela Witold
NIEZDECYDOWANI
24
152.57
9612
63
16
Korzeniec Marcin
YANUSZE BOWLINGU
25
150.45
9629
64
17
Frymus Jacek
STRAŻACY
25
150.43
12034
80
18
Wrona Piotr
MINIONKI
25
149.49
11959
80
19
Małysko Artur
BIGOS Z FRETKI
27
149.39
3436
23
20
Głąb Grzegorz
NIEZDECYDOWANI
28
144.14
10378
72
21
Ciura Piotr
POGODNA 19
29
143.9
10073
70
22
Kłoda Marcin
BIGOS Z FRETKI
29
143.13
10878
76
23
Matusek Kamil
ZAPIEXY
31
139.6
11168
80
24
Bodziachowski Łukasz
BIGOS Z FRETKI
30
139.16
8906
64
25
Rak Paweł
PINOMENALNI
31
138.02
7729
56
26
Dargiel Sebastian
YANUSZE BOWLINGU
32
137.46
6598
48
27
Kurek Tomasz
NIEZDECYDOWANI
32
136.3
8723
64
28
Gaweł Magda
MAKAK TEAM
32
135.95
10740
79
29
Kała Jarosław
JUTRZENKA
31
135.71
9500
70
30
Blukacz Norbert
YANUSZE BOWLINGU
34
134.79
6470
48
31
Cichoń Adrian
MINIONKI
34
132.25
10051
76
32
Kidawa Tomasz
POGODNA 19
34
131.69
8428
64
33
Skalik Karolina
MAKAK TEAM
35
130.51
9919
76
34
Gęsiarz Anita
BIGOS Z FRETKI
35
130.12
6766
52
35
Szczypiór Marek
JUTRZENKA
36
129.78
9993
77
36
Kić Robert
POGODNA 19
36
126.66
8613
68
37
Dojwa Tomasz
NIEZDECYDOWANI
37
125.96
3023
24

 

Poczekalnia (rozegranych mniej niż 30% gier)

 

#
IMIĘ I NAZWISKO
DRUŻYNA
HDCP
ŚREDNIA
SUMA
GRY
1
Klamski Kamil
BIGOS Z FRETKI
18
133.75
535
4



Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 170
2 ZAPIEXY 160
3 MINIONKI 128
4 VOO BOO DOO 126
5 MAKAK TEAM 122
6 JUTRZENKA 117
7 YANUSZE BOWLINGU 107
8 PINOMENALNI 98
9 JUST STRIKE 95
10 POGODNA 19 91

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. JAGUSIAK 177.21
2 D. WOLIK 175.64
3 K. CZAJKA 171.46
4 S. PAGWET 170.38
5 A. BANASIAK 164.33
6 P. SZMIDLA 163.5
7 K. STACHERCZAK 161.63
8 W. JAGUSIAK 160.18
9 D. DAWISKIBA 159.64
10 J. FRYMUS 158.75

[zobacz więcej]

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2019-11-18 FRETKI : BAD BOYS
2019-11-18 POGODNA 19 : ZAPIEXY
2019-11-18 PINOMENALNI : MAKAK TEAM
2019-11-19 VOO BOO DOO : JUST STRIKE
2019-11-19 MINIONKI : YANUSZE BOWLINGU
2019-11-19 JUTRZENKA : STRAŻACY

[zobacz więcej]