Kręgielnia Częstochowa - Liga bowlingowa
Mistrzowie

Mistrzowie Amatorskiej Ligi Bowlingowej

 

Sezon 2016/2017

  1. 1. VOO BOO DOO
    (Igor Stacherczak, Konrad Stacherczak, Marek Zgajewski, Piotr Słabikowski, Paweł Rak)

  2. 2. MINIONKI
    (Piotr Broniszewski, Damian Dawiskiba, Bartłomiej Caban, Piotr Wrona)

  3. DRAGON BALL
    (Grzegorz Głąb, Rafał Gąb, Witold Chamera, Tomasz Kurek, Janusz wywiał)

[wyniki sezonu 2016/2017 – zobacz więcej]

Sezon 2015/2016

  1. 1. VOO BOO DOO
    (Igor Stacherczak, Konrad Stacherczak, Marek Zgajewski, Piotr Słabikowski, Paweł Rak)

  2. 2. MINIONKI
    (Piotr Broniszewski, Damian Dawiskiba, Błażej Zawadzki, Piotr Wrona)

  3. HARNASIE
    (Marcin Korzeniec, Piotr Cybulski, Witold Ociepa, Paweł Mięsowski, Piotr Przesmycki, Paweł Trelowski, Norbert Blukacz)

[wyniki sezonu 2015/2016 – zobacz więcej]


Sezon 2014/2015

  1. Nie wyłoniono zwycięzcy ligi ….
  2. Nie wyłoniono wicemistrza ligi …

(nie doszedł do skutku finał rozgrywek … drużyny MAGIC TEAM i VOOO BOO DOO

nie znalazły consensusu w aspekcie ustalenia terminów rozgrywania spotkań finałowych)

  1. CASUS
    (Artur Wojtachnio, Piotr Mroziński, Krzysztof Dudziński, Andrzej Banasiak)

  2. FIVE TEAM
    (Beata Kulejewska, Witold Ociepa, Paweł Trelowski, Paweł Mięsowski)

[wyniki sezonu 2014/2015 – zobacz więcej]

 

Sezon 2013/2014


1. MAGIC TEAM

(Kamil Janicki, Marcin Kołaczyk, Paweł Orzeł)

2. ELIPSE

(Marek Czakiert, Jerzy Tyś, Piotr Łapysz)

3.FIVE TEAM

(Zbigniew Cierpiał, Paweł Cierpiał , Beata Kulejewska, Witold Ociepa, Paweł Mięsowski)

Sezon 2012/2013


1.FIVE TEAM

(Zbigniew Cierpiał, Beata Kulejewska, Piotr Łapysz, Paweł Mięsowski, Witold Ociepa)

2.CASUS

(Andrzej Banasik, Krzysztof Dudziński, Artur Wojtachnio, Piotr Mroziński)

3.  WOO BOO DOO

(Michał Borkowski, Konrad Stacherczak, Robert Werner)

 

Sezon 2011/2012


1. FIVE TEAM
(Paweł Mięsowski, Piotr Łapysz, Beata Kulejewska, Zbigniew Cierpiał, Witold Ociepa)

2. WOO BOO DOO

(Marek Wojtalczyk, Konrad Stacherczak, Artur Jedynak, Marta Jakóbczyk, Marek Zgajewski)

3.CASUS

(Andrzej Banasik, Krzysztof Dudziński, Artur Wojtachnio, Piotr Mroziński)

 

Sezon 2010/2011


1. LEBOWSKI TEAM

(Wojciech Pradela, Mariusz Jaroń, Mariusz Czakiert, Paweł Orzeł)

2. CASUS

(Andrzej Banasik, Michał Banasik, Artur Wojtachnio, Piotr Mroziński)

3. WOO BOO DOO

(Konrad Stacherczak, Rafał Przerada, Artur Jedynak)


Sezon 2009/2010


1. MAMUNO

(Marek Wojtalczyk, Dawid Wachowski, Adrian Markowski, Jakub Krzyczmonik, Łukasz Kazimierczak, Szymon Chlebowski)

2. LUCKY STRIKE

(Krzysztof Heininger, Gracjan Szlagor, Marek Zgajewski, Dariusz Rozner, Tomasz Holiński, Damian Kulik)

3. STRIKE TEAM

(Dominik Jończyk, Mariusz Jaroń, Radek Jeż, Wojciech Pardela)

foto

 

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]