„Kosmiczny” mecz Pogodnej z Zapiexami, Voo Boo Doo w kryzysie Podziel się na Facebook'u

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej świętem narodowym, w poniedziałek i wtorek,  na torach znów było gwarno i emocjonującą. Zawodnicy rozegrali ósmą kolejkę spotkań a w niej nie zabrakło emocji, ciekawych  i niespodziewanych rozstrzygnięć. Na takie miano zasługuje wynik meczu Voo Boo Doo z Just Strike. Samo zwycięstwo Just Strikę nie dziwi może tak bardzo jak trzecia z rzędu porażka Voo Boo Doo. Czy zatem można stwierdzić, iż brązowi medaliści minionego sezonu mają kryzys ?  Spadek w tabeli ligowej wydaję się potwierdzać tę tezę.
Niesamowite emocje i wysoki poziom zaserwowali nam zawodnicy Pogodnej 19 oraz Zapiexów. Rywalizacja pomiędzy Wolikiem a Mięsowskim, Ciurą a Pagwetem mogła zaspokoić gusta najwybredniejszych kibiców bowlingu.
W pozostałych spotkaniach emocji nie było wiele mniej, ale wyniki nie były mocno zaskakujące. Fretki pokonały Bad Boys, Minionki Yanuszy Bowlingu, a Strażacy rozprawili się z Jutrzenką. Za małą niespodziankę możemy uznać wysokie zwycięstwo PINomenalnych nad MAKAK Team.

W dni  tabeli ligowej  po bezpośrednim pojedynku Fretki zamienili się miejscami z Bad Boys.  W pierwszej trójce, która zaczęła uciekać rywalom Minionki zmieniły Voo Boo Doo. Poza play off z kolei wypadli Yanusze Bowlingu kosztem sprawców niespodzianki Just Strike.

.

.

terminarz i wyniki
gier - runda 1

aktualna tabela
ligowa
klasyfikacja
indywidualna

..

Więcej…
 
Wolik po raz drugi tryumfuje w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

Siódma kolejka przyniosła kilka wysokich wyników indywidualnych. Aż czterech zawodników przekroczyło barierę 700 punktów w meczu. To drugi wynik tego sezonu. W czwartej kolejce uzyskaniem średniej powyżej 175 pinów udało się pięciu zawodnikom.
Najlepiej w siódmej serii gier grał Daniel Wolik. W meczu przeciwko Bigosom z Fretki zdobył 759 punktów co dało mu średnią meczową 189,75 punktów.
Najlepszy mecz w tym sezonie rozegrał powracający z każdym rozegranym meczem do wysokiej dyspozycji  Piotr Broniszewski. Zawodnik MInionków zdobył w starciu z Bad Boys 19 pinów mniej niż Wolik i ze średnią 185 punktów uplasował się na drugiej pozycji w TOP 10. Trzeci w siódmej kolejce był lider klasyfikacji indywidualnej tego sezonu Dariusz Jagusiak. W rywalizacji przeciwko ekipie PINomnealnych zdobył 728 punktów i uzyskał średnią  182 punkty w secie.

Danielowi gratulujemy bardzo dobrej postawy w siódmej serii gier i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Restaurację Sphinks mieszczącą się w Częstochowie przy alei Kościuszki 1.

 

.

 

.

 

Więcej…
 
Jutrzenka rozbiła Voo Boo Doo, Yanausze się rozpędzają Podziel się na Facebook'u

To na pewno wydarzenie bieżącej kolejki. W starciu dobrze grającej w tym sezonie Jutrzenki , z kandydatami do tytułu mistrzowskiego zanotowaliśmy niespodziewane rozstrzygniecie. Jutrzenka po przegranym pierwszym secie, w pozostałych zdominowała rywala i odniosła pewne, co ważne zasłużone zwycięstwo.  To druga po rząd porażka Voo Boo Doo z teoretycznie słabszym rywalem. W minionej kolejce ulegli Yanuszom Bowlingu, którzy grają co raz pewniej. W meczu siódmej kolejki pewnie pokonali Just Strike notując trzecie kolejne zwycięstwo !
Kolejnym ciekawym wydarzeniem siódmej serii starć było pojawienie się nowego zawodnika. W barwach Pogodnej 19 , w meczu przeciwko Makak Team wystąpił po rocznym rozbracie z ligą Paweł Mięsowski. W sezonie 2017/2018 był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem ligi. W debiucie Paweł nie zachwycił. Pogodna 19 wyraźnie uległa Makak Team.
W pozostałych spotkaniach wygrywali dość pewnie faworyci. Minionki i Zapiexy rozgromili rywali, a liderujący Strażacy gładko pokonali Pinomenalnych.

W tabeli po siedmiu kolejkach na czele Strażacy, którym kroku dotrzymują Zapiexy. Te dwie drużyny z kolejki na kolejkę powiększają przewagę. Dwie porażki obniżyły pozycję Voo Boo Doo, którzy stracili trzecie miejsce na rzecz Minionków. Do grupy pościgowej dołączył Makak Team. Co raz wyżej,  w górę tabeli pną się Yanusze Bowlingu. Awans na siódmą lokatę już został zaliczony.
Następna kolejka spotkań zostanie rozegrana dopiero za dwa tygodnie. Teraz liga odpoczywa i świętuje dzień niepodległości.

.

terminarz i wyniki
gier - runda 1

aktualna tabela
ligowa
klasyfikacja
indywidualna

..

 

Więcej…
 
Jagusiak po raz trzeci najlepszy w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

Tryumfował w dwóch pierwszych  kolejkach TOP 10, a potem nie spadał poniżej szóstej lokaty. W szóstej kolejce  miał największy wkład w zwycięstwo Strażaków nad Pogodną. Zdobył 765 punktów, wygrał tytuł najlepszego zawodnika kolejki i ustanowił nowy rekord. Od dzisiaj średnia 191,25 to najlepszy wynik uzyskany przez zawodnika meczu w tym sezonie.
Na drugim i trzecim miejscu w szóstej kolejce spotkań uplasowali się zawodnicy Zapiexów. Szymon Pagwet zagrał najlepszy mecz w tym sezonie. Zdobył jako drugi i ostatni w tej serii gier ponad 700 punktów w meczu i uzyskał średnią 175,75. Na trzecim stopniu przysłowiowego podium uplasował się Daniel Wolik, ze średnią 171,5 punktów.
Dariuszowi gratulujemy zwycięstwa w TOP 10 szóstej serii spotkań io zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Bonsai Bar – Sushi na wodzie.

.

.


 

 

.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 63

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 264
2 ZAPIEXY 256
3 VOO BOO DOO 220
4 MINIONKI 212
5 MAKAK TEAM 196
6 JUTRZENKA 191
7 YANUSZE BOWLINGU 185
8 JUST STRIKE 182
9 PINOMENALNI 170
10 POGODNA 19 167

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 178.4
2 D. JAGUSIAK 177.89
3 K. CZAJKA 173.23
4 M. PAWEŁ 171.67
5 S. PAGWET 169.43
6 P. SZMIDLA 165.26
7 A. BANASIAK 162.82
8 A. MUSIAŁ 159.25
9 I. STACHERCZAK 159.15
10 K. STACHERCZAK 158.89

[zobacz więcej]

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2020-02-03 ZAPIEXY : VOO BOO DOO
2020-02-03 MAKAK TEAM : BAD BOYS
2020-02-03 POGODNA 19 : FRETKI
2020-02-04 STRAŻACY : YANUSZE BOWLINGU
2020-02-04 JUTRZENKA : JUST STRIKE
2020-02-04 PINOMENALNI : MINIONKI

[zobacz więcej]