Jagusiak o pin przegrał TOP 10 z Wolikiem Podziel się na Facebook'u

W przedostatniej kolejce pierwszej części rozgrywek o mistrzostwo ALB byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji o zawodnika kolejki. Tytuł ten przypadł (po „tygodniowej” przerwie) Danielowi Wolikowi. Lider Zapiexów zdobył w starciu przeciwko Yanuszom Bowlingu 718 pinów, co dało średnią 179,5 punkta w odgrywce. Zaledwie o 0,25 punkta na rozgrywek, a w efekcie o 1 punkt w spotkaniu rywalizację z Danielem przegrał triumfator dziewiątej serii gier – Dariusz Jagusiak. Najlepszy ze „Strażaków” w nieoczekiwanie przegranym przez jego team meczu z Jutrzenką zdobył 717 pinów.
Na najniższym stopniu „podium” z wynikiem 697 pinów uplasował się Szymon Pagwet. Zawodnik Zapieksów o   3 piny był lepszy od Konrada Stacherczaka.

Dla Wolika to już siódmy triumf w TOP 10 bieżącego sezonu. Pewnym jest jednak, że w 11 kolejce Wolik nie wygra  a rywale będą mieli ułatwione  zadanie. Zapiexy bowiem pauzują.

Danielowi gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez hurtownię Footbal Factory – bon do sklepu firmowego mieszczącego się w Częstochowie przy ulicy Kopernika.

Więcej…
 
Dwie niespodzianki w 10 serii gier Podziel się na Facebook'u

Na raty rozegrana została dziesiąta kolejka spotkań ligowych. Rozpoczęła się jeszcze w starym roku, a zakończyła już w nowym.  Zgodnie z terminarzem zagrali tylko zawodnicy czterech drużyn. W tych spotkaniach Zapiexy po zaciętym pojedynku pokonali Yanuszów Bowlingu. W drugim spotkaniu  rozegranym zgodnie z terminarzem doszło do niespodzianki. Gromiący ostatnio faworytów Strażacy ulegli pnącej się systematycznie w górę tabeli drużynie Jutrzenki.
w przedświąteczny czwartek doszło do kolejnej sporej niespodzianki. Bigosy z Fretki pokonali mającą aspirację do walki o najwyższe trofeum ekipę Minionków  !  W meczu kończącym dziesiątą kolejkę , już w nowym roku, zawodnicy Pogodnej ulegli Niezdecydowanym.

Po dziesięciu kolejkach dwie drużyny mają już za sobą połowę sezonu zasadniczego. Zapiexy, którzy pauzują w jedenastej kolejce oraz Jutrzenka, która mecz z ostatniej serii gier pierwszej rundy z Minionkami rozegrała awansem.
Liderem na półmetku mogą być zawodnicy Zapiexów, którzy prowadzą obecnie w tabeli. Aby tak się stało, piastujący pozycję wicelidera zawodnicy Voo Boo Doo nie mogą w starciu z Niezdecydowanymi zdobyć więcej niż 15 punktów. Szansę na „fotel” lidera mają również zawodnicy Minionków, którzy rozegrają jeszcze zaległe spotkanie z Niezdecydowanymi. Minionki jednak aby wyprzedzić lidera muszą swoje spotkanie wygrać przynajmniej 32 – 2.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
Jagusiak przerwał hegemonię Wolika Podziel się na Facebook'u

Dziewiąta kolejka oprócz niespodziewanych wyników zespołowych przyniosła również odmienne wyniki indywidualne. Najskuteczniejszym zawodnikiem tej serii gier został Dariusz Jagusiak (Strażacy), który w  meczu kolejki dwukrotnie indywidualnie pokonał Wolika. Popularny „Daro” w  meczu z Zapiexami może nie miał jakiejś spektakularnej gry, ale zagrał bardzo równo. Zdobył 732 punkty co dało mu najwyższą średnią kolejki – 183 piny.
Na drugim miejscu ze stratą 7 pinów, ze średnią 181,25 sensacyjnie uplasował się Piotr Ciura ! Kapitan Pogodnej 19 rozegrał najlepszy można rzec mecz w życiu (zawodnicy Pogodnej debiutują w tym sezonie w lidze)  ! Pogodna 19 dzięki świetnej postawie Piotra zdołała zremisować z Makak Team.  Na najniższym podium TOP 10 tym razem stanął Daniel Wolik. Jego zespół uległ Strażakom, a Daniel zagrał na swoim poziomie, jednak w tej kolejce Jagusiak i Ciura byli od niego lepsi.

Dariusza zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę Schott – bilety wstępu  na najbliższy występ komików ze Stand Up , który odbędzie się 27 stycznia 2019 o godzinie 18.00.

 

Więcej…
 
Strażacy lepsi od Zapiex-ów, świetne mecze Pogodnej i Jutrzenki, remis w starciu Yanuszów Bowlingu z Pinomenalnymi Podziel się na Facebook'u

Wiele emocji dostarczyła dziewiąta kolejka spotkań o mistrzostwo amatorskiej ligi bowlingowej. Zanotowaliśmy w niej niespodziankę w postaci porażki teamu Zapiexy w meczu przeciwko zawsze ambitnie walczącym Strażakom, dwa remisy, z których jeden również możemy zaliczyć do statystycznych niespodzianek. Skazywana na porażkę ekipa z Pogodnej 19 rozegrała bardzo dobry mecz i zremisowała z Makak Team. Z kolei nieoczekiwanie łatwe  zwycięstwo odnieśli zawodnicy Jutrzenki, którzy  pokonali Bigos z Fretki swobodnie prowadząc już od pierwszego rzutu.
Niezwykle emocjonujący przebieg miał mecz Yanuszów Bowlingu z Pinomenalnymi. Ci drudzy w minionej kolejce pokonali Zapiexy i liczyli na kolejne zwycięstwo. Pierwsi natomiast po przegranym meczu z Voo Boo Doo pałali chęcią odrobienia strat. Mecz zakończył się podziałem punktów, który bardziej bolesny jest dla  Yanuszów Bwolingu.

Spotkanie Niezdecydowanych z Minionkami zostało przełożone na inny termin.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 50

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2019-03-04 MINIONKI : ZAPIEXY
2019-03-04 NIEZDECYDOWANI : MAKAK TEAM
2019-03-04 JUTRZENKA : YANUSZE BOWLINGU
2019-03-05 STRAŻACY : VOO BOO DOO
2019-03-05 POGODNA 19 : PINOMENALNI

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 VOO BOO DOO 281
2 ZAPIEXY 276
3 PINOMENALNI 274
4 STRAŻACY 256
5 MINIONKI 235
6 JUTRZENKA 190
7 MAKAK TEAM 181
8 YANUSZE BOWLINGU 180
9 BIGOS Z FRETKI 172
10 NIEZDECYDOWANI 155

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 184.5
2 P. Słabikowski 173.55
3 D. Jagusiak 172.63
4 K. Stacherczak 170.45
5 I. Stacherczak 167.55
6 D. Dawiskiba 167.22
7 A. Banasiak 160.98
8 K. Czajka 160.23
9 J. Wywiał 159.9
10 W. Jagusiak 156.9

[zobacz więcej]