Wolik najlepszy w ostatniej kolejce ligowej Podziel się na Facebook'u

Na zakończenie sezonu zasadniczego wyraźnym sygnałem powrotu do najlepszej dyspozycji wykazał się Daniel Wolik. Lider Zapiexów w 21 kolejce ligowej poprowadził swój zespół do pewnej wygranej nad Yanuszami Bowlingu. Daniel zdobył 759 punktów co dało średnią 189,75 punktów.
Na drugim miejscu uplasował się Konrad Stacherczak ze średnią 181,25 punktów.
Najniższy stopień podium zajął Dariusz Jagusiak z ekipy Strażaków – średnia 178,25.

Zwycięzcy gratulujemy i zapraszamy po odbiór ostatniej już w tym sezonie nagrody ufundowanej przez hurtownię sportową Football Factory mieszczącej się w Częstochowie przy ulicy Kopernika 10/12. Dodajmy, iż hurtownia przeszła gruntowny remont, powiększyła powierzchnię sklepową dając lepszy i większy komfort zakupów swoim klientom !

.

.

Więcej…
 
Debiutanci poza play off Podziel się na Facebook'u

Pogodna 19, która po raz pierwszy przystąpiła do rozgrywek nie zakwalifikował się do fazy play off. Na finiszu rozgrywek 10 lokaty w tabeli pozbawiła ją ekipa Bigosów z Fretki. „Fretki” w starciu z Minionkami ugrali 12 punktów i ostatecznie o 5 punktów wyprzedzili Pogodną.
Debiutanci do ważnego meczu, ostatniej ligowej kolejki przystąpili bez swojego kapitana. To pewnie miało ogromny wpływ na końcową zdobycz punktową, bo Piotr Ciura potrafił w sezonie niejednokrotnie zaskoczyć świetną grą.
Dobrze finiszowali w rozgrywkach zawodnicy Niezdecydowanych.  W ostatnim meczu to oni pokonali Pogodną i awansowali na siódmą lokatę w tabeli sezonu zasadniczego. W I rundzie dolnej drabinki play off zmierzą się z Bigos z Fretki. Drugą parę walczących o 5 miejsce w sezonie zespołów stworzą  Jutrzenka i Yanusze Bowlingu.
W górnej części drabinki, czyli drużyn walczących o mistrza, półfinalistów poznaliśmy wcześniej. W ćwierćfinałach zagrają Pinomenalni z Minionkami, oraz w drugiej parze Zapiexy z rewelacją rozgrywek Makak Team.

.

komplet wyników i protokoły tabela sezonu zasadniczego
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
Kamil Czajka po raz trzeci najlepszy w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

W dwudziestej kolejce spotkań, przed ostatniej , najskuteczniejszy znów był Kamil Czajka. Kamil wprowadził swój zespół, w debiutanckim sezonie do pierwszej szóstki ligowej i notuje stały wzrost formy. Makak Team w 20 serii gier wysoko pokonali Pogodną 19. Lider „Makaków” zdobył 711 punktów w meczu co dało średnią  177,75 punktów.
Na drugim miejscu uplasował się, ze średnią 176,75 Dariusz Jagusiak. „Daro” w ważnym spotkaniu przeciwko drużynie  Zapiexy zdobył o 4 punkty mniej niż Czajka.
Trzecią lokatę w naszej klasyfikacji zajął Daniel Wolik, który uzyskał średnią 168,5 punktów.

Kamilowi gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę  Football Factory – Hurtownię sprzętu sportowego, mieszczącą się przy ulicy Kopernika w Częstochowie.

.

.

.

Więcej…
 
Jedni odrabiali zaległości, inny grali awansem Podziel się na Facebook'u

W środę i piątek rozegrano kolejne ligowe spotkania. Niestety, w zaległym spotkaniu, decydującym o losach rozstawienia w fazie play off doszło do niespodziewanego rozwiązania. W środę na zawodach stawiła się tylko jedna drużyna. Strażacy, którzy zgodzili się na przełożenie spotkania ligowego z 18 kolejki. Nie dojechali na mecz zawodnicy PINomenalnych ! To niespodziewane rozstrzygnięcie, które z jednej strony dowodzi, iż emocje towarzyszą naszym rozgrywkom i podczas gry na torach , oraz poza nimi.

O drugiej konfrontacji doszło w piątek. W meczu rozegranym awansem, na prośbę Vooo boo Doo, Makak Team mocno powalczyli z obrońcą tytułu. Ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili aktualni mistrzowie i to oni wraz ze Strażakami awansowali do półfinału ligi.

Nadal trwa walka o 3 miejsce w sezonie zasadniczym. Biernie stoczą ją zawodnicy PINomenalnych, któ®zy w 21 serii gier pauzują. Czekać będą na wynik rywalizacji Zapiexów z Yanuszami bowlingu/ Jeśli team Daniela Wolika ugra minimum 8 punktów to zakończy sezon zasadniczy na 3 miejscu i w ćwierćfinale ligi zagra z Makak Team, którzy na pewno do play off przystąpią z szóstego miejsca. Na trzecie miejsce szansę mają jeszcze Minionki. Muszą wygrać (minimum 18 punktów)  swoje spotkanie i czekać na wynik Zapiexów. Zdobywając 18 punktów „przeskoczą” PINomenalnych .

Niewiadomą są lokaty w dolnej części tabeli. Tutaj jeszcze wszystko jest możliwe.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 56

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 416
2 VOO BOO DOO 390
3 ZAPIEXY 371
4 MINIONKI 357
5 PINOMENALNI 354
6 MAKAK TEAM 321
7 NIEZDECYDOWANI 290
8 JUTRZENKA 286
9 YANUSZE BOWLINGU 268
10 BIGOS Z FRETKI 238

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 181.13
2 D. Jagusiak 174.13
3 P. Słabikowski 171.95
4 K. Stacherczak 169.2
5 I. Stacherczak 166.85
6 K. Czajka 164.86
7 D. Dawiskiba 164.53
8 A. Banasiak 162.41
9 J. Wywiał 160.25
10 W. Jagusiak 156.91

[zobacz więcej]