W hicie kolejki Voo Boo Doo minimalnie lepsi od Dragonów, Minionki zbite przez Dream Team Podziel się na Facebook'u

W miniony poniedziałek i wtorek rozpoczęła się w naszej lidze trzecia rudna rozgrywek. W pierwszej kolejce zmierzyły się druga i trzecia druzyna tabeli. Lepsi minimalnie okazali się obrońcy mistrzowskiego tytułu.

W drugim starciu marzący o włączeniu się do walki o miejsca premiowane awansem do finału Minionki musieli pokonać Dream Team. Zadanie okazało się niewykonalne. Celujący w mistrzowski tytuł team Marzycieli odprawił Minionki z kwitkiem i pozwolił na urwanie zaledwie 6 punktów.

W grupie „Spadkowej” emocje były tylko w jednym spotkaniu. Strażacy pewnie wygrali z Jutrzenką. Bigos z Fretki odegrali spotkanie bez udziału Casus. Rywala, po raz kolejny nie stawił się na zawody ….

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
komplet wyników - runda II tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Strażacy najaktywniejsi w ostatniej serii drugiej rundy Podziel się na Facebook'u

Sezon zasadniczy wkroczył już w trzecią fazę. Mu jednak dopiero dzisiaj sumujemy wyniki ostatniej, przed podziałem ligi kolejki. Najaktywniejsi w tej serii gier byli zawodnicy Strażaków i dla nich aż szkoda, że nie awansowali do grupy mistrzowskiej. Prym w rywalizacji indywidualnej wiódł w osiemnastej serii gier kapitan Strażaków Dariusz Jagusiak.

„Daro” w trzech zgromadził 566 pinów i uzyskał najwyższą średnia 188,67. Drugi w TOP 10 osiemnastej kolejki został sklasyfikowany Daniel Wolik ze średnią 179,67. Na trzecim miejscu znalazł się Kamil Matusek z Dream Team.


Niespodzianką na pewno jest brak w naszej klasyfikacji najlepszych zawodników kolejki Pawła Mięsowskiego, który tym razem zanotował słabszy występ.

Dariuszowi serdecznie gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez restaurację Sushi na wodzie BONSAI SUSHI mieszczącą się przy ulicy Jana Pawła II w Częstochowie.

Więcej…
 
Siła Dragonów, depresja Minionków, blisko niespodzianki w meczu Harnasi z Bigosem z Fretki Podziel się na Facebook'u

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przyniosła zmianę lidera w tabeli rozgrywek. Tego można się było spodziewać, bowiem pauzowali zawodnicy Voo Boo Doo. Szansę zdetronizowania lidera wykorzystali zarówno zawodnicy Dream Team jak i Dragon Ball. Pierwsi wygrali zgodnie z planem z Jutrzenką. Drudzy w zaskakująco łatwy sposób odprawili zespół Minionków.  Największe jednak emocje wzbudziło spotkanie Bigos z Fretki z Harnasiami. „Fretki” były blisko sprawienia niespodzianki. Przegrywali po pierwszej grze 0 – 10, a wyciągnęli wynik na 14 – 16 ! Sympatyczni „Obiadowcy” z każdym meczem grają co raz lepiej i kto wie, czy po podziale tabeli, w grupie regularnej nie będą przysłowiowo „rozdawać kart”.

Na  piątek (09.03.2018) organizatorzy zmagań ligowych zorganizowali zebranie podsumowujące rundę zasadniczą rozgrywek. Od poniedziałku z kolei ruszą rozgrywki trzeciej fazy sezonu – zmagania w grupie mistrzowskiej i grupie regularnej.
Przypominamy, że pierwsze dwie drużyny, sklasyfikowane w tabeli  po trzeciej rundzie  zagrają o mistrzostwo ligi, dwie kolejne o najniższy miejsce na podium, ostatnia z grupy mistrzowskiej zmierzy się z pierwszą z grupy spadkowej o piąte miejsce w rozgrywkach, a druga i trzecia z grupy spadkowej o 7 miejsce w bieżącym sezonie.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
17 kolejka dla Pawła Mięsowskiego Podziel się na Facebook'u

W przedostatniej kolejce spotkań sezonu zasadniczego nie brakowało świetnych wyników. Najlepszy w jednej grze wykręcił Daniel Wolik. W drugiej odgrywce spotkania ze Strażakami osiągnął wynik 234 piny ! Mimo tak dobrej gry nie udało się w końcowej klasyfikacji TOP 10 Wolikowi wygrać. Lepszy okazał się lider klasyfikacji indywidualnej – Paweł Mięsowski. Harnasie w starciu z mistrzami Voo Boo Doo rozegrali dobre zawody, wygrali, a dwóch zawodników znalazło się w TOP 10. Marcin Korzeniec ze średnią 169,67 uplasował się na 7 pozycji, a Paweł Mięsowski w 17 kolejce okazał się najlepszym zawodnikiem ! Lider Harnasi uzyskał średnią w meczu ponad 192 piny i o nieco ponad 3 punkty wyprzedził Wolika.

Na najniższym stopniu podium znalazł się ze średnią 174,67 Konrad Stacherczak.

Pawłowi gratulujemy czwartego już triumfu w TOP 10 amatorskiej ligi bowlingowej i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez pizzerią Arczi mieszczącą się przy ulicy Hoene Wrońskiego w Częstochowie.

.


.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 47

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2018-12-17 MINIONKI : BIGOS Z FRETKI
2018-12-17 ZAPIEXY : YANUSZE BOWLINGU
2018-12-18 STRAŻACY : JUTRZENKA
2018-12-18 POGODNA 19 : NIEZDECYDOWANI

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 VOO BOO DOO 187
2 ZAPIEXY 180
3 MINIONKI 159
4 STRAŻACY 146
5 PINOMENALNI 144
6 MAKAK TEAM 139
7 JUTRZENKA 138
8 YANUSZE BOWLINGU 124
9 BIGOS Z FRETKI 106
10 NIEZDECYDOWANI 90

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 188.11
2 K. Stacherczak 171.69
3 D. Jagusiak 169.34
4 P. Słabikowski 168.78
5 I. Stacherczak 168.11
6 D. Dawiskiba 166.53
7 A. Banasiak 164.19
8 K. Czajka 159.75
9 M. Zgajewski 155.56
10 R. Głąb 154.56

[zobacz więcej]