TOP 10 bez zawodników Dream Team – Mięsowski ponownie wygrywa ! Podziel się na Facebook'u

W jedenastej kolejce zabrakło spotkania z udziałem zespołu Dream Team. Zespół Iwony Siekiery  na skutek „pauzy”  stracił pozycję lidera rozgrywek, a i skład TOP 10 jakby jakiś odmienny. Można rzec odmienny z wyjątkiem pierwszej lokaty. Tę z dużą przewagę wygrał zawodnik Harnasi – Paweł Mięsowski. Za plecami Pawła ulokował się Andrzej Banasiak, który spragniony gry (w 10 kolejce zabrakło go w składzie Casus) ciągnął swój zespół do przodu i osiągnął drugą średnią w TOP 10. Na najniższym stopniu podium uplasował się Dariusz Jagusiak z drużyny Strażaków.

Pawłowi serdecznie gratulujemy kolejnego tytułu najlepszego gracza kolejki i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez pizzerię Arczi  mieszczącą się przy ulicy Hoene Wrońskiego w Częstochowie.


 

Więcej…
 
Zacięty bój dragonów z Voo Boo Doo ! Podziel się na Facebook'u

Jedenasta kolejka ligowych zmagań dostarczyła wielu ciekawych wyników. Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek Dragon Ball z obrońcami mistrzowskiego tytułu. Rywalizację dwoma punktami wygrało Voo Boo Doo, ale to Dragoni zasiedli po tej kolejce na fotelu lidera, którzy wykorzystali pauzę Dream Team. Ciekawie było w meczu Minionków z zespołem Bigos z fretki. Outsiderzy ligowej tabeli po raz kolejny „postawili” się rywalowi. Tym razem urwali 10 oczek aspirującym do gry w grupie mistrzowskiej Minionkom.
W pozostałych dwóch spotkaniach Harnasie pewnie wygrali z Casus, a Strażacy rozbili grającą w pomniejszonym składzie drużynę Jutrzenki.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa dziesięciu  kolejkach klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Daniel Wolik wygrywa Turniej Mikołajkowy Podziel się na Facebook'u

W sobotę 9 grudnia w naszej kręgielni rozegrany został Turniej Mikołajkowy. Na liście startowej znalazło się 16 zawodników, którzy w dwufazowym turnieju mięli wyłonić spośród siebie najlepszego. Tym po pięciu odgrywkach rywalizacji okazał się wicelider klasyfikacji naszych ligowych zmagań – Daniel Wolik, który ze średnią 195,8 pkt z całych zawodów w pokonanym polu pozostawił między innymi Patryka Bakira oraz Radosława Gwiździńskego.

Zwycięstwa zainkasował nagrodę finansową oraz puchar.

Turniej rozgrywany był w formule open, a dodatkowe emocje gwarantowały dodane dla poszczególnych zawodników  handicap punkty. Tym samym stawka możliwości została mocno wyrównana.

Więcej…
 
Kolejka w TOP 10 dla „Skiby” Podziel się na Facebook'u

Damian Dawiskiba w 10 kolejce był najskuteczniejszym ligowym zawodnikiem. Zdobył 618 punktów w meczu, co dało średnią 206 pkt/set ! Z takim wynikiem poprowadził swój team do zwycięstwa nad obrońcą tytułu co spowodowało, że Minionki powróciły do walki o uzyskanie awansu do grupy mistrzowskiej !

Za plecami Damiana uplasowali się liderzy klasyfikacji indywidualnej naszych ligowych rozgrywek. Paweł Mięsowski i Daniel  Wolik zmierzyli się w bezpośrednim spotkaniu i bezpośredniej odgrywce. Lepszy w meczu był Mięsowski, jednak cały mecz wygrała drużyna Wolika.

Dawiskibie gratulujemy skuteczności i zwycięstwa w TOP 10 dziesiątej ligowej kolejki i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Restaurację BONSAI - Sushi na wodzie , mieszczącą się przy alei Jana Pawła II.

.

 


BONSAI SUSHI
SUSHI NA WODZIE
Częstochowa
Al. Jana Pawła II 132

.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 42

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]