W meczu na szczycie Voo Boo Doo zwycięskie, Harnasie się rozpędzają Podziel się na Facebook'u

W grupie mistrzowskiej co raz więcej emocji. W minionej kolejce doszło do spotkania pomiędzy obrońcą mistrzowskiego tytułu zespołem Voo Boo Doo a liderem rozgrywek Dream Team. W meczu na szczycie lepiej z presją poradzili sobie mistrzowie i pokonali rywala 18 – 12.
Podobnym wynikiem zakończyło się spotkanie rozpędzających się Harnasi. Drużyna Marcina Korzeńca odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonała MInionki.
W grupie spadkowej Strażacy odegrali mecz bez przeciwnika (Casus chyba już odpuścił rywalizację .. choć oficjalnie nie zgłosił rezygnacji z gry). W drugim spotkaniu Bigos z Fretki zaledwie dwoma punktami pokonał Jutrzenkę.

Po tej serii gier sytuacja w tabeli zrobiła się niezwykle ciekawa. Szansę na finał mają nawet zawodnicy Harnasi, którzy zagrają jeszcze z prowadzącymi w tabeli Dream Team oraz Voo Boo Doo. Jeśli utrzymają wysoką dyspozycję to kto wie, może finał będzie miał nieoczekiwany skład…

Emocji zatem nie brakuje !

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
komplet wyników - runda II tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Chamela rekordzistą ligi ! Podziel się na Facebook'u

Niewątpliwie wynik osiągnięty w pierwszej odgrywce  w meczu Minionki – Dragon Ball przez Witka Chamelę jest wyczynem sensacyjnym. Grający z pozycji rezerwowego, mający nieco ponad 140 punktów średnią w lidze Witek zagrał bajeczną grę ! W pierwszych siedmiu rzutach zanotował 7 „strike” ! W kolejnych ręka już nieco zadrżała i skończyło się na … rekordzie ligi  - 257 pinów w jednej odgrywce ! Wielkie brawa dla Witka, który zafundował sobie nagrodę za zwycięstwo w TOP 10 tej kolejki.
Na drugim miejscu z wynikiem 182,33 uplasował się Damian Dawiskiba z Minionków. Obaj wystąpili w wyżej wymienionym meczu. Zmierzyli się w drugim secie i górą był Dawiskiba. Może dlatego, że Witek jeszcze nie ochłonął po osiągnięciu z pierwszej partii.
Trzecie miejsce w TOP 10 zajął lider klasyfikacji indywidualnej Daniel Wolik. Daniel zanotował taką samą średnią jak „Skiba” ale lider Minionków miał wyższy wynik pojedynczej gry.

Witkowi gratulujemy rekordu i zwycięstwa w TOP 10. Zapraszamy po odbiór vouchera ufundowanego przez Bonsai Sushi – Sushi na wodzie, restauracji mieszczącej się w Częstochowie przy alei Jana Pawła II.

.

Więcej…
 
Dream Team i Dragoni w odwrocie, Strażacy za silni dla Bigosów Podziel się na Facebook'u

Nie mają sobie równych gracze Strażaków rywalizujący w trzeciej rundzie, w grupie „spadkowej”. Tym razem wysoko i pewnie pokonali Bigos z Fretki. Szkoda, że zabrakło dla nich miejsca w czołowej piątce, ale z drugiej strony kogo by mieli zastąpić ?
Tam rywalizacja trwa na dobre. Jest zacięta, wyrównana a w każdej z gier trudno wskazać faworyta. Oczywiście patrząc przez pryzmat tabeli takimi byli w poniedziałkowych i wtorkowych meczach zawodnicy Dream Team i Dragon Ball przewodzący w ligowej klasyfikacji. Jednak to bezpośrednia gra weryfikuje tabelę i … faworyci „polegli” w tym tygodniu. Dream Team musiało uznać wyższość Harnasi, którzy zagrali mocno zespołowo i równa. Dragoni z kolei nie dali rady Minionkom. Choć na torach szalał Witek Chamela (257 pinów w pierwszym secie !), to nie wystarczyło do zwycięstwa w tym ciekawym pojedynku.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
komplet wyników - runda II tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

 

Więcej…
 
Daniel Wolik Super Star ! Podziel się na Facebook'u

 

Pierwsza kolejka trzeciej rundy rozgrywek obfitowała w wiele wysokich rezultatów indywidualnych, a to wpłynęło na inną niż do tej pory frekwencję indywidualną w naszym TOP 10. Wystarczy podać przykłady świetnej gry drugiego z braci Jagusiaków – Wiesława (bo pierwszy przyzwyczaił nas już do obecności w tym ekskluzywnym gronie), który rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie i ze średnią 184 piny znalazł się na trzecim miejscu naszej klasyfikacji. Jeszcze większą niespodziankę swoją postawą sprawił Norbert Blukacz z teamu Bigosów. „Norbi” zanotował średnią 186 pinów i sklasyfikowany został tuż za plecami zwycięzcy. To „tuż” oznacza tylko bezpośrednie miejsce za „jedynką” naszej zabawy, bo przewaga jaką osiągnął w klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny w 19 serii gier DANIEL WOLIK była ogromna. Daniel nie tyle, że zaskoczył obecnością na pierwszym miejscu, bo to osiągnął już w tym sezonie czwarty raz, ale średnia z jaką wygrał rywalizację może wprawiać w tak zwane „osłupienie”! Wynik najlepszego zawodnika dziewiętnastej serii gier to 660 pinów w trzech grach i średnia 220 ! Nieprawdaż, że jest moc !

Rekordowy wynik Wolika dał mu również prowadzenie w klasyfikacji indywidualnej naszej ligi. Daniel wyprzedził liderującego od dłuższego czasu Pawła Mięsowskiego, którego drużyna w minionej kolejce pauzowała.

Danielowi gratulujemy niecodziennie osiąganego wyniku, zwycięstwa i zapraszamy po odbiór niecodziennej nagrody ufundowanej przez firmę Schott Sp.J.  – biletów na niedzielny (25.03.2018) Stand Up Comedy, w którym wystąpi ABELARD GIZA  - komik  znany z kabaretu LIMO


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 47

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2018-12-17 MINIONKI : BIGOS Z FRETKI
2018-12-17 ZAPIEXY : YANUSZE BOWLINGU
2018-12-18 STRAŻACY : JUTRZENKA
2018-12-18 POGODNA 19 : NIEZDECYDOWANI

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 VOO BOO DOO 187
2 ZAPIEXY 180
3 MINIONKI 159
4 STRAŻACY 146
5 PINOMENALNI 144
6 MAKAK TEAM 139
7 JUTRZENKA 138
8 YANUSZE BOWLINGU 124
9 BIGOS Z FRETKI 106
10 NIEZDECYDOWANI 90

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 188.11
2 K. Stacherczak 171.69
3 D. Jagusiak 169.34
4 P. Słabikowski 168.78
5 I. Stacherczak 168.11
6 D. Dawiskiba 166.53
7 A. Banasiak 164.19
8 K. Czajka 159.75
9 M. Zgajewski 155.56
10 R. Głąb 154.56

[zobacz więcej]