Dwie niespodzianki w 10 serii gier Podziel się na Facebook'u

Na raty rozegrana została dziesiąta kolejka spotkań ligowych. Rozpoczęła się jeszcze w starym roku, a zakończyła już w nowym.  Zgodnie z terminarzem zagrali tylko zawodnicy czterech drużyn. W tych spotkaniach Zapiexy po zaciętym pojedynku pokonali Yanuszów Bowlingu. W drugim spotkaniu  rozegranym zgodnie z terminarzem doszło do niespodzianki. Gromiący ostatnio faworytów Strażacy ulegli pnącej się systematycznie w górę tabeli drużynie Jutrzenki.
w przedświąteczny czwartek doszło do kolejnej sporej niespodzianki. Bigosy z Fretki pokonali mającą aspirację do walki o najwyższe trofeum ekipę Minionków  !  W meczu kończącym dziesiątą kolejkę , już w nowym roku, zawodnicy Pogodnej ulegli Niezdecydowanym.

Po dziesięciu kolejkach dwie drużyny mają już za sobą połowę sezonu zasadniczego. Zapiexy, którzy pauzują w jedenastej kolejce oraz Jutrzenka, która mecz z ostatniej serii gier pierwszej rundy z Minionkami rozegrała awansem.
Liderem na półmetku mogą być zawodnicy Zapiexów, którzy prowadzą obecnie w tabeli. Aby tak się stało, piastujący pozycję wicelidera zawodnicy Voo Boo Doo nie mogą w starciu z Niezdecydowanymi zdobyć więcej niż 15 punktów. Szansę na „fotel” lidera mają również zawodnicy Minionków, którzy rozegrają jeszcze zaległe spotkanie z Niezdecydowanymi. Minionki jednak aby wyprzedzić lidera muszą swoje spotkanie wygrać przynajmniej 32 – 2.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
Jagusiak przerwał hegemonię Wolika Podziel się na Facebook'u

Dziewiąta kolejka oprócz niespodziewanych wyników zespołowych przyniosła również odmienne wyniki indywidualne. Najskuteczniejszym zawodnikiem tej serii gier został Dariusz Jagusiak (Strażacy), który w  meczu kolejki dwukrotnie indywidualnie pokonał Wolika. Popularny „Daro” w  meczu z Zapiexami może nie miał jakiejś spektakularnej gry, ale zagrał bardzo równo. Zdobył 732 punkty co dało mu najwyższą średnią kolejki – 183 piny.
Na drugim miejscu ze stratą 7 pinów, ze średnią 181,25 sensacyjnie uplasował się Piotr Ciura ! Kapitan Pogodnej 19 rozegrał najlepszy można rzec mecz w życiu (zawodnicy Pogodnej debiutują w tym sezonie w lidze)  ! Pogodna 19 dzięki świetnej postawie Piotra zdołała zremisować z Makak Team.  Na najniższym podium TOP 10 tym razem stanął Daniel Wolik. Jego zespół uległ Strażakom, a Daniel zagrał na swoim poziomie, jednak w tej kolejce Jagusiak i Ciura byli od niego lepsi.

Dariusza zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę Schott – bilety wstępu  na najbliższy występ komików ze Stand Up , który odbędzie się 27 stycznia 2019 o godzinie 18.00.

 

Więcej…
 
Strażacy lepsi od Zapiex-ów, świetne mecze Pogodnej i Jutrzenki, remis w starciu Yanuszów Bowlingu z Pinomenalnymi Podziel się na Facebook'u

Wiele emocji dostarczyła dziewiąta kolejka spotkań o mistrzostwo amatorskiej ligi bowlingowej. Zanotowaliśmy w niej niespodziankę w postaci porażki teamu Zapiexy w meczu przeciwko zawsze ambitnie walczącym Strażakom, dwa remisy, z których jeden również możemy zaliczyć do statystycznych niespodzianek. Skazywana na porażkę ekipa z Pogodnej 19 rozegrała bardzo dobry mecz i zremisowała z Makak Team. Z kolei nieoczekiwanie łatwe  zwycięstwo odnieśli zawodnicy Jutrzenki, którzy  pokonali Bigos z Fretki swobodnie prowadząc już od pierwszego rzutu.
Niezwykle emocjonujący przebieg miał mecz Yanuszów Bowlingu z Pinomenalnymi. Ci drudzy w minionej kolejce pokonali Zapiexy i liczyli na kolejne zwycięstwo. Pierwsi natomiast po przegranym meczu z Voo Boo Doo pałali chęcią odrobienia strat. Mecz zakończył się podziałem punktów, który bardziej bolesny jest dla  Yanuszów Bwolingu.

Spotkanie Niezdecydowanych z Minionkami zostało przełożone na inny termin.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
TOP - 10. Bez wyróżnienia w ósmej kolejce Podziel się na Facebook'u

Ósma kolejka rozgrywana była na rozległej przestrzeni czasowej. Pierwszy mecz odbył się 15 października, następny 16 października, kolejny 21 listopada, a dwa ostatnie 3 grudnia. Biorąc pod uwagę naprawdę dużą ilość czasu dzielącą mecze i fakt, iż dwa ze spotkań uwzględnione były do wyboru zawodnika w pierwszej kolejce (potem, ze względu na dokoptowanie dwóch drużyn zmienił się terminarz gier) w ósmej serii gier nie wyłoniliśmy zwycięscy naszej lukratywnej klasyfikacji.

Nie mniej, w rozwinięciu newsa prezentujemy jak wyglądała by klasyfikacji TOP 10 ósmej kolejki.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 56

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 416
2 VOO BOO DOO 390
3 ZAPIEXY 371
4 MINIONKI 357
5 PINOMENALNI 354
6 MAKAK TEAM 321
7 NIEZDECYDOWANI 290
8 JUTRZENKA 286
9 YANUSZE BOWLINGU 268
10 BIGOS Z FRETKI 238

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 181.13
2 D. Jagusiak 174.13
3 P. Słabikowski 171.95
4 K. Stacherczak 169.2
5 I. Stacherczak 166.85
6 K. Czajka 164.86
7 D. Dawiskiba 164.53
8 A. Banasiak 162.41
9 J. Wywiał 160.25
10 W. Jagusiak 156.91

[zobacz więcej]