Minimalna porażka obrońców tytułu w 13 kolejce Podziel się na Facebook'u

Do arcyciekawego spotkania doszło w 13 serii gier naszej ligi, rozegranej tuż po przerwie świątecznej. W meczu rozpoczynającym kolejkę obrońcy mistrzowskiego tytułu zmierzyli się z „czarnym koniem” rozgrywek, zespołem Dream Team. Drużyna Iwony Siekiery dwoma punktami pokonała Voo Boo Doo.
W innym spotkaniach też nie brakowało emocji. „Stracha” napędzili drużynie Dragon Ball zawodnicy Bigos z Fretki, a Jutrzenka ambitnie powalczyła z Harnasiami. Mocno zmotywowane Minionki rozbiły w „pył” Casus.

Po 13 kolejkach na czele tabeli plasują się Dragoni, jednak trzeba pamiętać, że swoją pauzę odbyli już gracze Dream Team, którzy obecnie sklasyfikowani są na drugim miejscu z 19 punktami straty do lidera. Na dzisiaj do grupy mistrzowskiej awansowały by jeszcze Voo Boo Doo, Harnasie i … Minionki, choć oni ważny mecz z aspirującymi do gry o mistrzostwo Strażakami rozegrają w najbliższej 14 kolejce.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
W dwunastej kolejce podobnie jak w jedenastej – lider Harnasi najlepszy Podziel się na Facebook'u

Nie grał w pierwszych czterech kolejkach, ale jak zaczął to z każdym meczem poprawiał wyniki. W piątej kolejce okazał się najlepszy w TOP 10 , by potem powtórzyć ten wynik jeszcze  dwukrotnie. Dziś , po zwycięstwie ze średnią 202 piny w TOP 10 dwunastej kolejki ma na koncie trzy zwycięstwa w tej klasyfikacji i trzy drugie lokaty.  Zagrał w siedmiu kolejkach z czego sześć razy był w czołowej dwójce.  Nie ma się zatem co dziwić, że prowadzi w klasyfikacji indywidualnej zmagań ligowych.


Drugie miejsce w najlepszej dziesiątce dwunastej kolejki przypadło najmłodszemu zawodnikowi naszej ligi. Igor Stacherczak jak i cały zespół Voo Boo Doo zagrał bardzo dobrze i uzyskał średnią 197 pinów.

Pawłowi serdecznie gratulujemy wyniki i zachęcamy do odbioru nagrody, tym razem ufundowanej przez hurtownię sprzętu sportowego Footbal Factory mieszczącą się przy ulicy Kopernika 10/12

.

.

Więcej…
 
Harnasie zgasili ogień Strażaków ! Podziel się na Facebook'u

Dwa ważne dla układu ligowej tabeli i ewentualnego awansu do grupy mistrzowskiej miały miejsce w dwunastej kolejce ligowej. Czwarty w tabeli team Harnasi podejmował piątych w stawce Strażaków i szósty w tabeli zespół Minionków walczył z Dream Team. Ci ostatni awans do grupy mistrzowskiej raczej wywalczą, ale MInionki, ubiegłoroczny wicemistrz o lokatę w pierwszej piątce musi mocno walczyć w każdym spotkaniu.
Musi i walczył, ale … poziomem spotkanie nie zachwyciło. Minionki wywalczyły w starciu z aspirującym do korony mistrzowskiej Dream Team 12 punktów i przy wysokiej porażce Strażaków nieco zmniejszyli dystans do ekipy Dariusza Jagusiaka. Zmniejszyli o 6 punktów, bowiem Strażacy w hicie kolejki nieco rozczarowali i w meczu z Harnasiami wywalczyli zaledwie 6 oczek. Nadal zajmują z przewagą 22 punktów miejsce piąte,  dające prawo gry w grupie mistrzowskiej. Do bezpośredniego spotkania między tymi drużynami dojdzie już w nowym roiku - 15 stycznia.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 42

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]