Zmiana lidera - Zapiexy bez zwycięstwa, Strażacy w wysokiej dyspozycji Podziel się na Facebook'u

Wiele się działo w pierwszej serii gier rundy rewanżowej. Makak Team najwyraźniej „nie leży” Zapiexom. Lider rozgrywek w rewanżowym spotkaniu , podobnie jak w pierwszym nie potrafił wygrać z teamem Kamila Czajki. Remis w spotkaniu z Makak Team pozbawił Zapiexy prowadzeni w lidze. Ich miejsce zajęli zawodnicy Voo Boo Doo, którzy tym razem mocno „obili” Bigos z Fretki.  W drugim wtorkowym spotkaniu Strażacy nie mieli litości dla Minionków. „Ognioodporni” rozegrali najlepsze spotkanie w tym sezonie. Łącznie w meczu zdobyli 2039 pinów co dało średnią zawodnika prawie 170 pina !
Dzień wcześniej oprócz remisowego  meczu Zapiexy Makak Team, Pogodna 19 pokonała Jutrzenkę ! Wynik tego spotkania można uznać za niespodziankę, choć patrząc na przebieg meczu to zawodnicy Jutrzenki mimo porażki mogli po ostatnim secie odetchnąć z lekką ulgą. Po trzech partiach bowiem Pogodna prowadziła 18 – 6. W ostatnim starciu tej kolejki Niezdecydowani doznali sromotnej porażki z PINomenalnymi. Wynik 2 – 30 mówi wszystko, choć to dziwne, że zawodnicy Niezdecydowanych tydzień wcześniej potrafili pokonać Voo Boo Doo, a w poniedziałek tak wysoko przegrać. Znaczy , forma jeszcze nie ustabilizowana …

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

 

Więcej…
 
Sajny bezkonkurencyjny w ostatniej kolejce pierwszej rundy rozgrywek ! Podziel się na Facebook'u

Średnia 210,75 (!),  243 punkty w pierwszym secie, 233 w drugim secie , łącznie 843 – to wynik Piotra Słabikowskiego uzyskany w jedenastej serii gier naszej ligi. Popularny „Sajny”  wygrał TOP 10 z ogromną przewagą. Uzyskany rezultat pozwolił ma awansować w klasyfikacji generalnej naszych ligowych zmagań na pozycję wicelidera.
Pod nieobecność Daniela Wolika (Zapiexy pauzowały), za plecami Sajnego  ze średnią 179,25 uplasował się Dariusz Jagusiak. Trzecie miejsce zajął Damian Dawiskiba z Minionków, który zgromadził w czterech grach 691 punktów co dało średnią 172,75

Piotrowi Słabikowskiemu gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagrody – voucher do restauracji Sushi ufundowany przez Bonsai Sushi mieszczącej się przy alei Jana Pawła II w Częstochowie.

.

.

Więcej…
 
Mocny „zryw” Pinomenalnych i Strażaków w jedenastej serii gier Podziel się na Facebook'u

Świetnym akcentem pierwszą rundę rozgrywek zakończyły zespoły Pinomenalnych, Strażaków i Niezdecydowanych. Ci ostatni , choć nie byli faworytem to we wtorkowy  wieczór  pokonali obrońcę mistrzowskiego tytułu – Voo Boo Doo !
PINomenalni i Strażacy dość mocno rozbili swoich rywali. Pierwsi pokonali Makak Team, drudzy Yanuszów Bowlingu.
Podziałem punktów zakończyło się starcie Bigos z Fretki z Pogodną.
Awansem był rozegrany mecz Minionków z Jutrzenką.

Ta kolejka jednak nie tylko samymi wyrównanymi wynikami drużynowymi przyciąga  uwagę kibiców. Można rzec, że szczególnie poniedziałkowy wieczór był popisem jednego „aktora”. Mowa o Piotrze Słabikowskim. W meczu z Makak Team nie miał sobie równych. Poprowadził zespół do pewnego zwycięstwa  a PINomenalni awansowali na 5 lokatę w ligowej tabeli.

.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

Więcej…
 
Jagusiak o pin przegrał TOP 10 z Wolikiem Podziel się na Facebook'u

W przedostatniej kolejce pierwszej części rozgrywek o mistrzostwo ALB byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji o zawodnika kolejki. Tytuł ten przypadł (po „tygodniowej” przerwie) Danielowi Wolikowi. Lider Zapiexów zdobył w starciu przeciwko Yanuszom Bowlingu 718 pinów, co dało średnią 179,5 punkta w odgrywce. Zaledwie o 0,25 punkta na rozgrywek, a w efekcie o 1 punkt w spotkaniu rywalizację z Danielem przegrał triumfator dziewiątej serii gier – Dariusz Jagusiak. Najlepszy ze „Strażaków” w nieoczekiwanie przegranym przez jego team meczu z Jutrzenką zdobył 717 pinów.
Na najniższym stopniu „podium” z wynikiem 697 pinów uplasował się Szymon Pagwet. Zawodnik Zapieksów o   3 piny był lepszy od Konrada Stacherczaka.

Dla Wolika to już siódmy triumf w TOP 10 bieżącego sezonu. Pewnym jest jednak, że w 11 kolejce Wolik nie wygra  a rywale będą mieli ułatwione  zadanie. Zapiexy bowiem pauzują.

Danielowi gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez hurtownię Footbal Factory – bon do sklepu firmowego mieszczącego się w Częstochowie przy ulicy Kopernika.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 56

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 416
2 VOO BOO DOO 390
3 ZAPIEXY 371
4 MINIONKI 357
5 PINOMENALNI 354
6 MAKAK TEAM 321
7 NIEZDECYDOWANI 290
8 JUTRZENKA 286
9 YANUSZE BOWLINGU 268
10 BIGOS Z FRETKI 238

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 181.13
2 D. Jagusiak 174.13
3 P. Słabikowski 171.95
4 K. Stacherczak 169.2
5 I. Stacherczak 166.85
6 K. Czajka 164.86
7 D. Dawiskiba 164.53
8 A. Banasiak 162.41
9 J. Wywiał 160.25
10 W. Jagusiak 156.91

[zobacz więcej]