Debiutanci poza play off Podziel się na Facebook'u

Pogodna 19, która po raz pierwszy przystąpiła do rozgrywek nie zakwalifikował się do fazy play off. Na finiszu rozgrywek 10 lokaty w tabeli pozbawiła ją ekipa Bigosów z Fretki. „Fretki” w starciu z Minionkami ugrali 12 punktów i ostatecznie o 5 punktów wyprzedzili Pogodną.
Debiutanci do ważnego meczu, ostatniej ligowej kolejki przystąpili bez swojego kapitana. To pewnie miało ogromny wpływ na końcową zdobycz punktową, bo Piotr Ciura potrafił w sezonie niejednokrotnie zaskoczyć świetną grą.
Dobrze finiszowali w rozgrywkach zawodnicy Niezdecydowanych.  W ostatnim meczu to oni pokonali Pogodną i awansowali na siódmą lokatę w tabeli sezonu zasadniczego. W I rundzie dolnej drabinki play off zmierzą się z Bigos z Fretki. Drugą parę walczących o 5 miejsce w sezonie zespołów stworzą  Jutrzenka i Yanusze Bowlingu.
W górnej części drabinki, czyli drużyn walczących o mistrza, półfinalistów poznaliśmy wcześniej. W ćwierćfinałach zagrają Pinomenalni z Minionkami, oraz w drugiej parze Zapiexy z rewelacją rozgrywek Makak Team.

.

komplet wyników i protokoły tabela sezonu zasadniczego
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
Kamil Czajka po raz trzeci najlepszy w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

W dwudziestej kolejce spotkań, przed ostatniej , najskuteczniejszy znów był Kamil Czajka. Kamil wprowadził swój zespół, w debiutanckim sezonie do pierwszej szóstki ligowej i notuje stały wzrost formy. Makak Team w 20 serii gier wysoko pokonali Pogodną 19. Lider „Makaków” zdobył 711 punktów w meczu co dało średnią  177,75 punktów.
Na drugim miejscu uplasował się, ze średnią 176,75 Dariusz Jagusiak. „Daro” w ważnym spotkaniu przeciwko drużynie  Zapiexy zdobył o 4 punkty mniej niż Czajka.
Trzecią lokatę w naszej klasyfikacji zajął Daniel Wolik, który uzyskał średnią 168,5 punktów.

Kamilowi gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę  Football Factory – Hurtownię sprzętu sportowego, mieszczącą się przy ulicy Kopernika w Częstochowie.

.

.

.

Więcej…
 
Jedni odrabiali zaległości, inny grali awansem Podziel się na Facebook'u

W środę i piątek rozegrano kolejne ligowe spotkania. Niestety, w zaległym spotkaniu, decydującym o losach rozstawienia w fazie play off doszło do niespodziewanego rozwiązania. W środę na zawodach stawiła się tylko jedna drużyna. Strażacy, którzy zgodzili się na przełożenie spotkania ligowego z 18 kolejki. Nie dojechali na mecz zawodnicy PINomenalnych ! To niespodziewane rozstrzygnięcie, które z jednej strony dowodzi, iż emocje towarzyszą naszym rozgrywkom i podczas gry na torach , oraz poza nimi.

O drugiej konfrontacji doszło w piątek. W meczu rozegranym awansem, na prośbę Vooo boo Doo, Makak Team mocno powalczyli z obrońcą tytułu. Ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili aktualni mistrzowie i to oni wraz ze Strażakami awansowali do półfinału ligi.

Nadal trwa walka o 3 miejsce w sezonie zasadniczym. Biernie stoczą ją zawodnicy PINomenalnych, któ®zy w 21 serii gier pauzują. Czekać będą na wynik rywalizacji Zapiexów z Yanuszami bowlingu/ Jeśli team Daniela Wolika ugra minimum 8 punktów to zakończy sezon zasadniczy na 3 miejscu i w ćwierćfinale ligi zagra z Makak Team, którzy na pewno do play off przystąpią z szóstego miejsca. Na trzecie miejsce szansę mają jeszcze Minionki. Muszą wygrać (minimum 18 punktów)  swoje spotkanie i czekać na wynik Zapiexów. Zdobywając 18 punktów „przeskoczą” PINomenalnych .

Niewiadomą są lokaty w dolnej części tabeli. Tutaj jeszcze wszystko jest możliwe.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

Więcej…
 
Pierwsza szóstka wyłoniona Podziel się na Facebook'u

Przed ostatnia kolejka sezonu zasadniczego rozwiązała kwestię awansu do pierwszej szóstki i górnej drabinki fazy play off. Makak Team wysoko wygrywając z Pogodną zapewnili sobie grę o mistrzostwo ligi. Jako ostatnia drużyna zakwalifikowali się do górnej drabinki fazy play off.
W pozostałych spotkaniach Strażacy niespodziewanie wysoko pokonali Zapiexy i SA głównym faworytem do zakończenia sesji zasadniczej na pierwszym miejscu. Po pokonaniu teamu Daniela Wolika tracą do lidera zaledwie 2 punkty, a mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Pinomenalnymi. No właśnie …  PINomenalni dość gładko pokonali Yanuszy Bowlingu i awansowali na trzecią lokatę. Do Strażaków tracą 16 punktów, a do lidera 18. Zatem, kto awansuje bezpośrednio do półfinałów ? O tym przesądzi ostatnia seria gier i zaległy mecz PINomenalnych ze Strażakami.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 60

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 170
2 ZAPIEXY 160
3 MINIONKI 128
4 VOO BOO DOO 126
5 MAKAK TEAM 122
6 JUTRZENKA 117
7 YANUSZE BOWLINGU 107
8 PINOMENALNI 98
9 JUST STRIKE 95
10 POGODNA 19 91

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. JAGUSIAK 177.21
2 D. WOLIK 175.64
3 K. CZAJKA 171.46
4 S. PAGWET 170.38
5 A. BANASIAK 164.33
6 P. SZMIDLA 163.5
7 K. STACHERCZAK 161.63
8 W. JAGUSIAK 160.18
9 D. DAWISKIBA 159.64
10 J. FRYMUS 158.75

[zobacz więcej]

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2019-11-18 FRETKI : BAD BOYS
2019-11-18 POGODNA 19 : ZAPIEXY
2019-11-18 PINOMENALNI : MAKAK TEAM
2019-11-19 VOO BOO DOO : JUST STRIKE
2019-11-19 MINIONKI : YANUSZE BOWLINGU
2019-11-19 JUTRZENKA : STRAŻACY

[zobacz więcej]