Meczowy szczyt kolejki dla Dragon Ball, ale liderem Voo Boo Doo Podziel się na Facebook'u

W piętnastej kolejce spotkań terminarz skojarzył dwa istotne mecze dla układu tabeli przed końcówką fazy zasadniczej naszych rozgrywek. W starciu o fotel lidera doszło do konfrontacji Dragon Ball z niepokonanym do tej kolejki zespołem Dream Team. I właśnie w tym meczu doszło do historycznej , bo pierwszej porażki w ligowych zmaganiach zespołu Dream Team. 14 kolejek Marzyciele rozegrali zwyciężając co mecz. Tym razem po pasjonującym pojedynku musieli uznać wyższość Dragonów, którzy zagrali równo i skutecznie.
W drugim ciekawym pojedynku walczyli Strażacy z Voo Boo Doo Dla pierwszych końcowe mecze fazy zasadniczej są niezwykle istotne w walce i pierwszą „piątkę” dającą awans do grupy walczącej o mistrzostwo. Z kolei dla drugich mecz ze Strażakami był walką o objecie prowadzenia w ligowej tabeli.
Mistrzowie zagrali jednak jak na mistrzów przystało. Pokonali Strażaków 26 – 4 i objęli prowadzenie w ligowej tabeli. Trzeba jednak podkreślić, iż przed nimi jeszcze kolejką z „pauzą”. Podobnie, jeden mecz więcej mają drudzy po tej ligowej kolejce Dragonii, oraz walczący ze Strażakami o awans Minionki.
Dla Dream Team 15 kolejka była niezbyt miła. Niezwykle miła była za to dla drużyny Bigos z Fretki. Tak jak „Marzyciele” zanotowali pierwszą porażkę, tak „Bigosy” po raz pierwszy w lidze wygrali ! W pokonanym polu pozostawili osłabionych brakiem swojego lidera zawodników Casus.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Rafał Głąb najskuteczniejszy w XIV kolejce ligowej Podziel się na Facebook'u

W spotkaniu kolejki jakim można określić mecz Harnasi z Dragon Ball Dragoni polegli. Jednak kapitan Dragonów uzyskując średnią meczową 186 pinów okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem 14 kolejki gier. Pojedynki Rafiego z Pawłem Mięsowskim, Marcinem Korzeńcem, czy Witoldem Ociepą stały na bardzo wysokim poziomie i były ozdobą meczu.

Drugi w TOP 10 tej kolejki był Piotr Broniszewski. Kapitan Minionków jak i cały jego zespół od dwóch kolejek prezentują wysoki poziom gry. W tej ustanowili rekord, bowiem komplet zawodników tej ekipy zameldował się w TOP 10 ! Takiej historii jeszcze w naszej lidze nie mięliśmy !

Rafałowi gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Restaurację Bonsai Sushi mieszczącą się przy alei Jana Pawła II..

Więcej…
 
Minionki odporne na ogień Strażaków, Fretki postawiły się Marzycielom Podziel się na Facebook'u

W 14 kolejce spotkań bieżącego sezonu doszło do ważnego z punktu widzenia awansu do grupy mistrzowskiej pojedynku. Minionki podejmowały Strażaków i aby zachować szansę awansu do najlepszej piątki sezonu zasadniczego musiały ten mecz wygrać. I wygrali, nawet pewnie wyżej niż się spodziewali.
W innym ciekawym pojedynku Harnasie stoczyli zacięty, ale zwycięski bój z Dragonami. Z kolei skazani na tak zwane pożarcie zawodnicy Bigos z Fretki nie dali się tak łatwo skonsumować Drem Team. W każdym z setów punktowali a lider Marzycieli w drugim secie musiał nawet uznać wyższość Marcina Kłody !

Podobne, sensacyjne rozstrzygnięcie pojedynku indywidualnego mieliśmy w meczu Voo Boo Doo z Casus. Cały mecz dość łatwo wygrali mistrzowie poprzedniego sezonu, jednak w drugim secie outsider klasyfikacji indywidualnej Grzegorz Głomb pokonał Konrada Stacherczaka !
Czym bliżej do sesji finałowej tym ciekawsze rozstrzygnięcia na torach …

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Wolik poprowadził swój zespół do zwycięstwa i wygrał w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

W spotkaniu kolejki, jakim można określić mecz Voo Boo Doo z Dream Team nie brakowało ciekawych pojedynków. Dzięki bardzo dobrej grze Igora Stacherczaka i Daniela Wolika byliśmy świadkami emocjonującej rywalizacji. Obaj w swoim meczu wygrali po dwa indywidualne pojedynki. W bezpośrednim starciu Igor pokonał 203 – 186 Daniela, ale to Daniel został najskuteczniejszym zawodnikiem trzynastej serii gier. Wolik uzyskał średnią 197,67 i z ponad 10 punktową przewagą wygrał rywalizację.
Igor z wynikiem 184 punkty na grę uplasował się w TOP – 10  na czwartej pozycji. Przed nim na pozycjach 2 i 3 zameldowali się zawodnicy Minionków, którzy pewni i wysoko pokonali Casus. Powracający do wysokiej dyspozycji „Bronek” uzyskał średnią 187,67 a trzeci w TOP 10 Dawiskiba o 3 punkty mniejszą.

Danielowi Wolikowi gratulujemy drugiego już zwycięstwa w TOP 10 i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę Schott – dwa bilety na Stand Up który odbędzie się 28 stycznia w Pubie Sportowym Stacherczak.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 42

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]