Minionki poskromiły mistrzów, Pogodna 19 postraszyła Strażaków Podziel się na Facebook'u

Niewątpliwie wydarzeniem kolejki była porażka Voo Boo Doo. W spotkaniu z Minionkami obrońcy trofeum do połowy spotkania kontrolowali sytuację, potem nastąpił … krach.
W drugim ciekawym spotkaniu, outsider ligowej tabeli, ambitny beniaminek rozgrywek dzielnie stawiał opór rozpędzonym Strażakom. Ekipa „ognioodpornych”  liczyła na spacerek, tymczasem po trzech setach końcowy wynik był sprawą otwartą. W pozostałych dwóch spotkaniach faworyci nie zawodzili. Pinomenalni wyraźnie pokonali Jutrzenkę, a Zapiexy nie miały kłopotów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa nad Bigosami z Fretki.
Nie odbył się piąty mecz ligowych zmagań czternastej kolejki. Yanusze Bowlingu i Niezdecydowani zmierzą się w swoim spotkaniu dopiero w okresie ferii zimowych.

W tabeli ligowej PINomenalni zmniejszyli dystans do lidera do 13 punktów. W następnej jednak serii gier czeka ich trudny pojedynek z Minionkami, którzy nie odpuszczają jeszcze walki o finały play off, choć na tę chwilę są piątym zespołem ligi.
Po dwóch spotkaniach bez zwycięstwa pozycję wicelidera opuścili wicemistrzowie ligi. W klasyfikacji Zapiexy tracą do drugiej lokaty zaledwie 2 punkty.  W 15 kolejce zmierzą się z Jutrzenką i zapewne bacznie będą obserwować mecz Pinomenalnych z Minionkami.

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

Więcej…
 
Lider Minionków najskuteczniejszy w TOP 10 Podziel się na Facebook'u

Po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężył w TOP 10. W trzynastej serii gier, Damian Dawkiskiba bo o nim mowa zagrał świetne zawody. Jego zespół pokonał zdecydowanie swojego  rywalka, a Damian z wynikami 193, 171, 177 i 216 zdobył łącznie 754 punkty co dało mu średnią 188,50 pina na set. Tuż za plecami „Skiby” ze średnią 177,25 uplasował się Piotr Słabikowski. Na najniższym stopni podium stanął lider sprawców największej niespodzianki minionej kolejki – Witold Chamela. Zdobył w meczu 703 punkty co dało mu średnią 175,75 pina na set.

Damianowi gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody – voucher do Bonsai Sushi. Restauracja serwująca najlepsze sushi na wodzie w naszym mieście mieszcząca się przy ulicy Jana Pawła II.

Więcej…
 
Niezdecydowani zdecydowanie pokonali Zapiexy ! Podziel się na Facebook'u

W 13 serii gier zanotowaliśmy  niespodziankę wielkiego kalibru. Niezdecydowani po sromotnej porażce w 12 kolejce z Pinomenalnymi tym razem , sprawili największą niespodziankę kolejki – pokonali wicelidera rozgrywek Zapiexy ! Mało, że pokonali to do tego zrobili do w zdecydowanym stylu. Nieco mniejszy wymiar miała wygrana Yanuszów Bowlingu z Makak Team. Tutaj nie było zdecydowanego faworyta, choć u „bukmacherów” więkksze szanse maił zespół Kamila Czajki. Tym razem skuteczniejsi jednak byli Yanusze.

W pozostałych spotkaniach triumfowali faworyci spotkań. Minionki rozbiły Pogodną 19, Voo Boo Doo wysoko ograło Jutrzenkę, a Pinomenalni rozbili Bigos z Fretki.

W tabeli Voo Boo Doo powiększyło przewagę na PINomenalnymi do 27 punktów i trzeba przyznać, że obrońcy tytułu już przysłowiową jedną nogą są w grupie zespołów, które powalczą i mistrzowski tytuł. Trwa natomiast zacięta walka o pozostałe trzy miejsca gwarantujące udział w półfinałach. Na trzecią lokatę po sensacyjnej porażce spadli zawodnicy Zapiexów. Na pozycję wicelidera awansowali PINomenalni. Niezdecydowani z kolei urośli do głównych pretendentów do miana najbardziej zaskakującej drużyny. Potrafią pokonać lidera, ograć wicelidera i czasami oddać punkty outsiderom !

.

komplet wyników i protokoły aktualna tabela
klasyfikacja indywidualna

.

 

Więcej…
 
Dariusz Jagusiak po raz trzeci w tym sezonie z mianem zawodnika kolejki Podziel się na Facebook'u

W dwunastej serii gier zmagań o mistrzostwo Amatorskiej Ligi Bowlingowej najlepszym zawodnikiem kolejki ze średnią 185,50 został zawodnik z ekipy Strażaków Dariusz Jagusiak. To trzeci tryumf „Dario” w tym sezonie. Tym razem za plecami Darka , na miejscach dwa i trzy uplasowali się zawodnicy Voo Boo Doo, którzy w tej kolejce rozegrali bardzo dobre spotkanie. Konrad Stacherczak uzyskał średnią 182,75 punkta na set, a jego syn, Igor 1,5 pina mniej.

Dariuszowi gratulujemy i zapraszamy po dobiór nagrody – bon towarowy ufundowany przez hurtownie sportową Footbal Factory  mieszczącą się przy ulicy Kopernika w Częstochowie.


.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 56

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 416
2 VOO BOO DOO 390
3 ZAPIEXY 371
4 MINIONKI 357
5 PINOMENALNI 354
6 MAKAK TEAM 321
7 NIEZDECYDOWANI 290
8 JUTRZENKA 286
9 YANUSZE BOWLINGU 268
10 BIGOS Z FRETKI 238

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 181.13
2 D. Jagusiak 174.13
3 P. Słabikowski 171.95
4 K. Stacherczak 169.2
5 I. Stacherczak 166.85
6 K. Czajka 164.86
7 D. Dawiskiba 164.53
8 A. Banasiak 162.41
9 J. Wywiał 160.25
10 W. Jagusiak 156.91

[zobacz więcej]