Harnasie pokonali Voo Boo Doo i wszystko jasne , pierwsza piątka wytypowana ! Podziel się na Facebook'u

Na kolejkę przed końcem wiadomo, które drużyny wystąpią w grupie mistrzowskiej drugiej rundy sezonu 2017/2018 naszej Ligi.

Z pozycji lidera dużą szansę ma wystartować do drugiej fazy gier debiutant w naszych zmaganiach – Dream Team. „Marzyciele”  mają dwa punkty straty do liderujących zawodników Voo Boo Doo, ale obrońcy mistrzowskiego tytułu w ostatniej ligowej kolejce pauzują.

Z szansami na pierwsze dwa miejsca pozostają również Dragoni, bowiem ich strata do lidera wynosi zaledwie 23 punkty. W ostatniej kolejce Dragon Ball zagra z Minionkami, którzy z kolei mogą jeszcze wyprzedzić w tabeli Harnasi. CI nie powiedzieli na pewno ostatniego słowa, bo pewna wygrana z Voo Boo Doo w pełni pokazuje ich możliwości.

Za tydzień ostatnia kolejka pierwszej rundy. PO niej tabela ligowa zostanie podzielona na dwie grupy – mistrzowską i regularną, a punkty wszystkich drużyn podzielona na pół. Ten przepis sprawi, iż różnice między zespołami się zmniejszą. Sprawa tytułu zatem pozostaje cały czas sprawą otwartą.

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
Rekord Wolika, świetny wynik Kłody Podziel się na Facebook'u

Trzy wydarzenia w szesnastej kolejce zasługują na wyróżnienie. Niewątpliwie na pierwsze miejsce wysuwa się rekord indywidualny jednej odgrywki ustanowiony przez Daniela Wolika. Lider zespołu Dream Team w trzecim secie pojedynku przeciwko Casus zdobył 246 pinów co jest najlepszym wynikiem tegorocznych rozgrywek. Daniel oczywiści ze średnią 203 piny w meczu wygrał rywalizację w TOP 10 szesnastej kolejki !

Drugim wydarzeniem i nazwałbym je nawet sensacyjnym jest wynik osiągnięty przez Marcina Kłodę z zespołu Bigos z Fretki. Kłoda grał w spotkaniu przeciwko Strażakom jak natchniony. Ustanowił własny rekord życiowy zarówno jednej gry jak i całego spotkania. W drugim secie „wykręcił” 232 piny a w całym spotkaniu średnią 188,33 ! Marcin zajął drugie miejsce w TOP 10.

Trzecim wydarzeniem mijającej kolejki spotkań była … frekwencja zawodników. Niestety, w tej kolejce aż dwa zespoły przystąpiły do meczu w niepełnym składzie liczebnym. Szkoda, bo rozgrywki wkraczają w decydującą o rozstrzygnięciach fazę.

Gratulujemy Danielowi Wolikowi zwycięstwa w TOP 10 i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez  hurtownię sprzętu sportowego Football Factory mieszczącą się w Częstochowie przy ulicy Kopernika.

.

.

Więcej…
 
Ważne zwycięstwo Minionków, grupa „mistrzowska” oddala się od Strażaków Podziel się na Facebook'u

Dwie kolejka pozostały do rozegrania w sesji zasadniczej bieżącego sezonu. Po rozegraniu szesnastej kolejki wiadomym jest, iż do pierwszej piątki mającej prawo walki o mistrzostwo w sezonie 2017/2018 zakwalifikowała się drużyna Minionków, która wygrała bardzo ważne spotkanie z zespołem Harnasi. Wcześniej  awans zapewnili sobie Dragon Ball, Voo boo Doo oraz Dream Team. Pozostało jedno wolne miejsce, o które walczą Strażacy i Harnasie. Strażacy tracą do Harnasi 33 punkty, a obie ekipy mają do rozegrania jeszcze po dwa spotkania.
W szesnastej kolejce doszło do bezpośredniego starcia Minionków z Harnasiami. To bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Niestety, Harnasie na mecz stawili się tylko w dwuosobowym składzie i wynik rywalizacji już przed meczem był łatwy do przewidzenia. Podobnie zdekompletowana do rywalizacji przystąpiła ekipa Casus. „Marzyciele” nie mieli zatem żadnego kłopotu z zainkasowaniem kompletu punktów.
Świetną robotę dla Minionków wykonali zawodnicy Bigos z Fretki. „Obiadowcy” zagrali bodajże najlepszy mecz w sezonie i urwali 10 punktów Strażakom. Ci drudzy, niestety, tym bądź co bądź pyrrusowym zwycięstwem oddali się od pierwszej piątki. Ale do póki kule w grze , wszystko się jeszcze może wydarzyć !

.

komplet wyników - runda I
komplet wyników - runda II
tabela ligowa 
klasyfikacja indywidualna zawodników

.

Więcej…
 
W piętnastej kolejce, najmłodszy – NAJLEPSZY ! Podziel się na Facebook'u

 

Długo pracował nasz najmłodszy uczestnik ligowych zmagań na miano najlepszego zawodnika kolejki. Igor Stacherczak bo o nim mowa, w naszych klasyfikacjach TOP 10 zajmował różne miejsca, ale tylko dwa razy na przestrzeni ligowych zmagań tego sezonu nie było go w najlepszej dziesiątce danej kolejki ! To naprawdę bardzo dobry wynik. W piętnastej rundzie Igor wywalczył wreszcie miano najlepszego zawodnika kolejki. Zagrał w meczu przeciwko Strażakom w pierwszym secie  wyśmienicie. 234 i 188 pinów w pierwszej i trzeciej partii, oraz 158 w drugiej dało mu średnią w meczu 193,33 pina a to wystarczyło do pozostania numerem 1 piętnastej serii spotkań.
Tuż za plecami Igora ze średnią 192,33 zameldowali się – jego klubowy kolega Piotr Słabikowski, oraz Rafał Głąb. Rafi, już wygrywał naszą prestiżową klasyfikację. Dla „sinego” drugie miejsce w TOP 10 jest najlepszym wynikiem w sezonie.

Igorowi gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Pizzerię – Restaurację ARCZI,  mieszczącą się przy ulicy Hoene Wrońskiego.

.

.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 42

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny

[zobacz więcej]

Tabela

Grupa mistrzowska
# Nazwa Punkty
1 DREAM TEAM 213
2 VOO BOO DOO 210
3 DRAGON BALL 190
4 HARNASIE 183
5 MINIONKI 157

[zobacz więcej]

 

Grupa walcząca o utrzymanie
# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 188
2 BIGOS Z FRETKI 118
3 JUTRZENKA 98
4 CASUS 79
5 FURNIPOL 0

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 182.51
2 P. MIĘSOWSKI 179.88
3 D. JAGUSIAK 170.57
4 I. STACHERCZAK 167.35
5 K. STACHERCZAK 166.63
6 D. DAWISKIBA 164.57
7 P. BRONISZEWSKI 164.35
8 P. SŁABIKOWSKI 162.88
9 K. MATUSEK 161.75
10 G. GŁĄB 161.68

[zobacz więcej]