Casus trzecim zespołem sezonu ! Podziel się na Facebook'u

Długo w tym roku trwa zakończenie ligowych zmagań w Amatorskiej Lidze Bowlingowej. Nie mniej za  nami już mecze o 3 miejsce w rozgrywkach , w których to Casus okazał się lepszy od Five Team.

Casus rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnął w dwóch spotkaniach.
W pierwszym trwała zacięta rywalizacja przez dwie pierwsze odgrywki. Ton rywalizacji nadawali Beata Kulejewska po stronie Five Team i Andrzej Banasiak po stronie Casus.  Przed trzecią ostatnią odgrywką Five Team miał zaledwie 28 pinów straty i wszystko wydawało się jeszcze możliwe. Ostatnia partia jednak należała zdecydowanie do Casusa , który zagrał równie. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został Andrzej Banasik, który ugrał 531 punktów.

Drugi mecz „małego finału” miał mniejsze emocje. Casus grali bardzo równo już od pierwszej partii, którą wygrali różnicą 42 punktów. W kolejnych systematycznie powiększali przewagę, a najlepszy rezultat uzyskał Krzysztof Dudziński zdobywca 564 punktów.

Brązowego medalistę rozgrywek poznaliśmy jeszcze przed wakacjami. Prawdopodobnie zwycięzcę ligi uda się wyłonić dopiero po wakacjach, tuż przed startem kolejnego sezonu.

 

Więcej…
 
MAGIC TEAM I VOO DOO W FINALE ALB! Podziel się na Facebook'u

 

Znamy już finalistów tegorocznych rozgrywek ligowych ALB. Prowadzący po sesji zasadniczej zawodnicy Magic Team w drugim meczu rozmyli nadzieję Casus na niespodziankę i pewnie wywalczyli awans do finału.  Drugim finalistą została drużyna VOO DOO, która do fazy play off awansowała z piątego miejsca ! VOO DOO w trzecim rozstrzygającym spotkaniu rozbili FIVE TEAM i są sprawcami największej niespodzianki tego sezonu.

Już pierwsza odgrywka pokazał, że ciężko będzie Casus nawiązać walkę z broniącym tytułu Magic Team. Równa gra Janickiego i Orła potwierdziła ich umiejętności i pierwsza odsłona finału zakończyła się różnicą 61 pinów, co stawiało Magików w komfortowej sytuacji. Casus nie grał źle. Banasiak rzucając  po 176 punktów w dwóch odgrywkach  ambitnie walczył o odwrócenie losów rywalizacji i w drugiej odgrywce wspomagany przez Dudzińskiego byli bliscy urwania 2 oczek obrońcom tytułu. W ostatniej odgrywce „uszło powietrze” z lidera Casus i druga porażka  półfinałowa stała się faktem.

Więcej…
 
Pierwsze półfinały za nami , jest walka, są emocje Podziel się na Facebook'u

Cztery drużyny walczą o awans do finału Amatorskiej Ligi Bowlingowej.  W pierwszych dniach czerwca rozegrano pierwsze mecze półfinałowe. W pierwszej parze Magic Team uznawany za głównego faworyta do tytułu  pokonał Casus 10 – 0. W drugiej parze rozegrano już dwa spotkania. O  tym kto zagra w finale zadecydują pojedynki rozegrane w najbliższy poniedziałek i wtorek. Wtedy to w pierwszy dzień Magic Team w drugim meczu podejmie Casus, a we wtorek w trzecim spotkaniu Five Team zmierzy się z Woo Doo.

Półfinał „A” – mecz I

Magic Team pewnie wygrał pierwszą konfrontację półfinałową. Co prawda pierwsza odgrywka stała na wyrównanym, wysokim poziomie a różnica 17 pinów wróżyła emocje w kolejnych odgrywkach. Jednak w drugiej partii po zmianie torów  Casus zagrał słabiej i obrońcy tytułu odskoczyli o kolejnych 72 piny i tylko jakiś zbieg wydarzeń nieszczęśliwych mógł odebrać Magikom zwycięstwo w tym meczu. Nic jednak się takiego mnie wydarzyło. Mistrzowie kontrolowali wydarzenia na torze i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Zatem stan rywalizacji to 1 – 0 dla Magic Team.4

Więcej…
 
Wielkie emocje w ćwierćfinale – 7 pinów zdecydowało o awansie ! Podziel się na Facebook'u

Trzy mecze musiały zostać rozegrane  w pojedynku ćwierćfinałowym pomiędzy Drim Tim a Woo Doo aby wyłonić półfinalistę ligi bowlingowej. 7 pinów natomiast zadecydowało o awansie zespołu Woo Doo do półfinałowych rozgrywek !

Zespoły Drim Tim i Woo Doo rywalizację rozpoczęły we wtorek. W tym czasie po pierwszym spotkaniu byli już zawodnicy Casus, którzy 10 – 0 pokonali w pierwszym, poniedziałkowym spotkaniu Dragon Ball. We wtorek Casus uznawany za faworyta ćwierćfinałów potwierdził swoją wyższość nad Dragon Ball i wygrywając 10 – 0 przypieczętował awans do półfinału uzupełniając parę z Magic Team.

Jak widać po wyniku zawodnicy Casus od pierwszej odgrywki kontrolowali sytuację. Zwycięstwo nie było zagrożone ani przez chwilę, zarówno w pierwszym jak i drugim pojedynku, choć pierwsza odgrywka wtorkowego spotkania sugerowała mobilizację w szeregach Dragon Ball. Niestety ani Rafał, ani Grzegorz Głąb nie mogli „wstrzelić” się w tor a ich wyniki odbiegały od rzeczywistych możliwości. Można powiedzieć, że Casus „lekkim truchtem” przebrnął przez ćwierćfinał i dołączył do pray półfinałowej w której na trzeci zespół fazy zasadniczej czeka już broniący tytułu Magic Team.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 47

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2018-12-17 MINIONKI : BIGOS Z FRETKI
2018-12-17 ZAPIEXY : YANUSZE BOWLINGU
2018-12-18 STRAŻACY : JUTRZENKA
2018-12-18 POGODNA 19 : NIEZDECYDOWANI

[zobacz więcej]

Tabela

# Nazwa Punkty
1 VOO BOO DOO 187
2 ZAPIEXY 180
3 MINIONKI 159
4 STRAŻACY 146
5 PINOMENALNI 144
6 MAKAK TEAM 139
7 JUTRZENKA 138
8 YANUSZE BOWLINGU 124
9 BIGOS Z FRETKI 106
10 NIEZDECYDOWANI 90

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. Wolik 188.11
2 K. Stacherczak 171.69
3 D. Jagusiak 169.34
4 P. Słabikowski 168.78
5 I. Stacherczak 168.11
6 D. Dawiskiba 166.53
7 A. Banasiak 164.19
8 K. Czajka 159.75
9 M. Zgajewski 155.56
10 R. Głąb 154.56

[zobacz więcej]