Przełamanie Yanuszów, dominacja Zapiexów i Strażaków Podziel się na Facebook'u

Nie jak zakładano, mecz Minionków z Zapiexami był wydarzeniem kolejki. Na miano takiego spotkania zasłużyli Yanusze Bowlingu, którzy przełamali się w spotkaniu z Voo Boo Doo. Odnieśli pewne zwycięstwo i zostali sprawcami sensacyjnego zwycięstwa.
Mecz Minionków z Zapiexami nie dostarczył spodziewanych emocji. Drużyna Daniela Wolika rozbiła w przysłowiowy „pył” team barmanów. W podobny sposób rozprawili się ze swoim rywalem Strażacy. Zespół „ognioodpornych” zdominował na torach Pogodną 19.
Ciekawe i zacięte spotkanie stoczyły zespoły Fretek i Makak Team. Ostatecznie w spotkaniu padł remis, zwycięski dla Makak Team.
Emocji nie brakowało w meczu Just Strike z Bad Boys. O końcowym sukcesie Just Strike zadecydował dopiero ostatni set.
Osłabiona brakiem swojego lidera Jutrzenka nie sprostała Pinomenalnym. Pod nieobecność Adama Musiała mecz miał dość jednostronny przebieg.

W tabeli ligowej doszło do zmiany na pozycji wicelidera. Voo Boo Doo zdobili zaledwie osiem punktów w tej kolejce i ustąpili miejsca Zapiexom.  Strażacy zwiększyli przewagę nad grupą pościgową. Yanusze Bowlingu opuścili ostatnie miejsce w tabeli i gdyby dziś zakończyły się rozgrywki awansowali by do play off.
Za nami jednak dopiero sześć kolejek ligowych i wiele jeszcze się może zmienić. Tym bardziej, iż niektóre zespoły zapowiadają w najbliższych dniach wzmocnienia kadrowe. Okienko transferowe bowiem kończy się wraz z zamknięciem spotkań pierwszej rundy – czyli 10 grudnia.

.

terminarz i wyniki
gier - runda 1

aktualna tabela
ligowa
klasyfikacja
indywidualna

..

 

Więcej…
 
Wolik zaczyna się rozkręcać Podziel się na Facebook'u

Zapiexy z meczu na mecz prezentują wyższą formę. W piątej serii gier dość gładko pokonali Just Strike.  Nie mogło być jednak inaczej, skoro Daniel Wolik „wykręcił” w tym spotkaniu średnią 187 punktów na set ! Tym samym Daniel powtórzył wynik Andrzeja Banasiaka z trzeciej kolejki naszych ligowych zmagań. Osiągnięcie najwyższej średniej meczowej to wynik czterech gier, w których Wolik zdobył 748 punktów. W trzecim secie wspomnianego wyżej meczu uzyskał 232 punkty (bez hdcp) co jest najlepszym rezultatem jednej gry w tym sezonie.
Drugie miejsce w TOP 10 tej kolejki zajął lider ligowej klasyfikacji indywidualnej. Kamil Czajka zdobył dla swojego zespołu w meczu przeciwko Minionkom  712 punktów co dało średnią 178. Trzeci był rywal Czajki z meczu ligowego Damian Dawiskiba. Zdobył 704 punkty i uzyskał średnią 176 punktów na set.

Zwycięzcy gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez firmę Schott Sp. J. – podwójny bilet wstępu na Stand Up Profanum, który odbędzie się  w dniu 17 listopada w  Pub Stacherczak. Wieczór uświetni występ aż czterech komików – Zalewski, Borkowski, Stramik, Gadowski.


.


 


Więcej…
 
Strażacy z pewnym zwycięstwem, zmiana na drugim końcu tabeli Podziel się na Facebook'u

Piąta kolejka nie przyniosła wielkich sensacji. Do niespodzianki można zaliczyć zwycięstwo Pogodnej 19 nad wysoko sklasyfikowaną Jutrzenką. Ciekawie działo się w meczach Makak Team z Minionkami, oraz Pinomenalnych z Voo Boo Doo. Wysokie zwycięstwo odniósł lider. Strażacy gładko i szybko rozprawili się z Fretkami.
W „derbowym” pojedynku drużyn z okręgu Lublinieckiego tryumfowali zawodnicy Zapiexów.  W meczu na drugim końcu tabeli, w pojedynku outsiderów, Yanusze Bowlingu pokonali Bad Boys.

Po rywalizacji w piątej kolejce nie doszło do zmian na szczycie tabeli.  Strażacy nieznacznie powiększyli  prowadzenie nad goniącym Voo Boo Doo. Na czwarte miejsce awansowali Minionki.
Tabelę zamykają zawodnicy Fretek, których wyprzedzili Yanusze Bowlingu i debiutujący w tym sezonie Bad Boys.

.

terminarz i wyniki
gier - runda 1

aktualna tabela
ligowa
klasyfikacja
indywidualna

..

Więcej…
 
Minionki zatrzymały Strażaków – Dawiskiba zawodnikiem kolejki Podziel się na Facebook'u

Niewątpliwie, dużym sukcesem Minionki zakończyli czwartą kolejkę gier o mistrzostwo naszej ligi. Do sukcesu jakim było pokonanie urzędujących wicemistrzów i lidera tabeli swoją ekipę poprowadził Damian Dawiskiba.  Zdobył w meczu 728 punktów co dało mu średnią 182 punktów na grę ! To drugi rezultat w obecnym sezonie.
Damian wygrał tę kolejkę jedynie o 6 pinów. Ze średnią 180,50 punktów, tuż za jego „plecami” uplasował się lider pokonanych Strażaków. Dariusz Jagusiak zdobył 722 punkty w całym spotkaniu. W bezpośredniej konfrontacji z Dawiskibą padł remis. Raz wygrał Damian, raz tryumfował Darek.
Na najniższym podium czwartej kolejki stanął powoli rozpędzający się Daniel Wolik z Zapiexów. Daniel w meczu  przeciwko Yanuszom Bowlingu zdobył 720 punktów, co dało mu średnią 180

Damianowi gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody ufundowanej przez Restaurację Sphikns, mieszczącą się w centrum handlowym Schott.

 

.

 

.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 63

Tabela

# Nazwa Punkty
1 STRAŻACY 264
2 ZAPIEXY 256
3 VOO BOO DOO 220
4 MINIONKI 212
5 MAKAK TEAM 196
6 JUTRZENKA 191
7 YANUSZE BOWLINGU 185
8 JUST STRIKE 182
9 PINOMENALNI 170
10 POGODNA 19 167

[zobacz więcej]

Klasyfikacja indywidualna

# Nazwisko Średnia
1 D. WOLIK 178.4
2 D. JAGUSIAK 177.89
3 K. CZAJKA 173.23
4 M. PAWEŁ 171.67
5 S. PAGWET 169.43
6 P. SZMIDLA 165.26
7 A. BANASIAK 162.82
8 A. MUSIAŁ 159.25
9 I. STACHERCZAK 159.15
10 K. STACHERCZAK 158.89

[zobacz więcej]

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Data Drużyny
2020-02-03 ZAPIEXY : VOO BOO DOO
2020-02-03 MAKAK TEAM : BAD BOYS
2020-02-03 POGODNA 19 : FRETKI
2020-02-04 STRAŻACY : YANUSZE BOWLINGU
2020-02-04 JUTRZENKA : JUST STRIKE
2020-02-04 PINOMENALNI : MINIONKI

[zobacz więcej]